Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. Eerste helft 20e eeuw, of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.
Zeldzaam vijf-delig Colenbrander kaststel. Gemaakt bij de fabriek Zuid Holland. Omstreeks 1912. Gemerkt met Hollandse vlag WVH. Wim van Ham. Van de vijf vazen heeft één dekselvaas rand stukje gelijmd ...
Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pot met draken decor en zes-tekens bodemmerk. Met console. Afmeting: H 9,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees antieke porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
M.A. Koekoek. 1807 - 1870. Hollandse School. Duits landschap met figuren en panorama. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 64 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met teksten/tuin/eenden decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 6,5 cm. / 4,5 x ø 6,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Indonesische kris met zilveren schede op hout, damasten lemmet. Mooie kwaliteit. Zilver beschadigd. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame bronzen vuurvergulde Empire/Biedermeier pendule. Circa 1830. Bloempot met zonnebloem. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 32 cm. In zeer goede staat.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met loodglazuur en roze florale decors. Met bodemmerk. Lampenvoet geweest. Gat in bodem. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan koplijst en mooi snijwerk. Circa 1780. Prachtig bronzen beslag. Compleet met sleutel. Gecanneleerde lyseen. Afmeting: 265 x 185 x 65 cm...
Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bloesemtakken decor. Bij deksels binnenrand beschadigd. Afmeting: ø 8 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Fraai zilveren muziekdoosje, 835/000, Griesbaum, rechthoekig model versierd met rasterdecor en putti, voorzien van voorstellingen met putti aan de zijkanten. Geplaatst op gekrulde poten bevestigd met ...
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Biedermeier secretaire met volle zuilen en marquetterie ingelegd nest. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 157 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.
Gelobte Chinees porseleinen pijpvaas met celadon glazuur. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
Kapitale 18e - 19e eeuwse Hollandse palissanderhouten Renaissance kussenkast met volle zuilen en geeboniseerde lijsten, cherubijnkoppen en ranken. Met achter de linker deur een geheim vak met lades. L...
Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat
Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...
Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Unieke zilveren monstrans, 950/000, Barok, versierd met een alziend oog, cherubijnen, acanthusbladeren en druivenranken. De monstrans is geplaatst op een rechthoekige voet met 4 klauwpoten versierd me...
Grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met decor van draken, vleermuizen, paradijsvogel, karaktertekens, pioenrozen, wolken en goud decor. Onderkant is versierd met b...