19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén grote schotel. Eén gemberpot. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met vogel decor en bodemmerk. Afmeting: 9 x 14 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met bamboe decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon knobbelvaasje + twee kopjes met landschap/figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 - 16,3 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot in vruchtvorm. Twee-kleurig, groen/rood. Chip deksel. Afmeting: 10 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen penselenpot. Man in landschap lokt kikker decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,8 x ø 10,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Nederlandse keramieken Cornelis Pronk borden met Chinese decors. Eén haarlijn. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.
Twee blauw-witte Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 22 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.
Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Chinees porseleinen drakenschaaltje met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Vier Japanse houtsnedes. Gesigneerd. 20e Eeuw. Landschappen + floraal. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Floraal/landschap decor. Beide beschadigd. Afmeting: Ø 10 - Ø 13 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 25 x ø 22 cm. In goede staat.
Houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinese kopergeslagen trekpot met rosette. Circa 1900. Afmeting: 12 x 13 x ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese bloempot met kraanvogels en bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 26 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...
Chinese jade boeddha met scepter op houten console. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale dekselpot met koperen montuur. Vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Chinees eierschaal porseleinen Familie Rose tafellamp met tuin/vogel/tekst decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 12 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese bronzen vaas met hoogwaardigheidsbekleders/salamander decor. Afmeting: 16,5 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud/floraal decor. Beide haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schaal met floraal en goud decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Mooie grote Japanse Imari porseleinen vaas met floraal, vogel decor. Geribbeld. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en floraal/goud decor. Afmeting: H 18 x ø 17 cm. In goede staat.
Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Eén haarlijn. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramt. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels/landschap/floraal/goud decor. Afmeting: ø 66 cm. In goede staat.
Groene oude Chinese natuurstenen snuffbottle met koppen en bodemmerk. Met wit metalen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.