Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. Eerste helft 20e eeuw, of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliaert. Boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
19e Eeuws houten beeld, voorstellend een jonge heilige met mantel. 124cm hoog in goede staat.
17e Eeuwse gotische eikenhouten gestoken heilig figuur. Anna te Drieën. Met originele restpolychromie. Afmeting: 30 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Cobra stijl tweezijdige sculpture gesigneerd corneille. Handbeschilderd met vogeldecor en andere kant een kat. 2e helft 20e eeuw. in goede staat 38x40x15cm
Grote zware gietijzeren Napoleon Bonaparte te paard. 19e Eeuw. Breuk in been. Afmeting: 61 x 58 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Oude/antieke? marmeren buste (Napeleon) op zwart marmeren basement. Gesigneerd Lecomte '82. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl katachtige op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bronzen lampenvoet met marmeren basement. Vrouw bij waterkant in badpak. Circa 1915. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
G.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. België. Circa 1900. Antieke terracotta damesbuste. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke messing gegraveerde Jugendstil wandschaal met floraal/libelle decor. Door A. Pelletier. Circa 1900. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen buste. Titel: Leed. Verdrietig meisje. Circa 1915. Door J. Hullbroeck. 1876 - ....... . Mooie patina. Afmeting: 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Twee patrijzen. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 37 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken gepolychomeerd figuur. Boeddha op sokkel met slang en schildpad. 18e - 19e Eeuw. Wormbeval. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen paard naar Salvador Dali, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse bisquit porseleinen figuren. Eén hand mist. Pootje hertje mist. Afmeting: 27 - 28 cm. In redelijke staat.
Bronzen (hang) engel met luit. 20e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Spirit of extasy. Rolls Royce. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke messing gegraveerde Jugendstil wandapplique. Kraai in landschap met molen decor. Door A. Pelletier. Circa 1900. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek Frans notenhouten figuur met ivoren gezicht. Circa 1900. Gesigneerd G. Dillilay? Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans bronzen figuur van een medicijnman. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hand voor gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Bronzen uil naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Lezend meisje. Voet gelijmd, tenen beschadigd. Circa 1880. Gesigneerd C. Vicari. 1846 - 1913. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Erotisch bronzen figuur met zwart marmeren basement. Erotische vrouw op kussen. Gesigneerd A.J. Dalou. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco figuur. Drie steenbokken op rotsen. Door C. Daris. Circa 1930. Afmeting: 26 x 29 x 6 cm. In goede staat.
Groot gipsen Jugendstil-stijl borstbeeld. Meisje met paardenstaart. Gesigneerd R. Aurili. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Slapende dame. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Grote bronzen eend op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde religieuze Barok figuren met vergulding op consoles. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.
Bronzen konijn op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen buste van een Afrikaanse vrouw. 20e Eeuw. Gemerkt J.J.S. en A.M.A. Afmeting: 28 x 20 x 6,5 cm. In goede staat.
Bronskleurige gepatineerde Art Deco discuswerper op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 24 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Brons gieters. Circa 1930. Afmeting: 11,5 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Romeinse bronzen discuswerper. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Art Deco wandplaquette met stier en monogram M. Circa 1930. Afmeting: 27 x 37 x 2 cm. In goede staat.
Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek verguld bronzen beeld. Officier op zwart marmeren basement. Waarschijnlijk Alter Fritz. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Groot bronskleurig terracotta figuur. Ridder. Tweede helft 20e eeuw. Chip onderrand achter. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhout gestoken religieus beeld. Armen missen. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Drie Oosterse oude bronzen figuren. Twee olifanten + schildpad. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Twee moderne metalen sculpturen met natuurstenen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 42 cm. In goede staat.