Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Grote notenhouten gestoken kaarskandelaar in Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse Biedermeier tabakspotten, onder andere iepenhout en noten. Circa 1850. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke fotolijsten. 1x Messing verguld, 19e eeuw. 1x Messing vernikkeld met kruis en gravure, 19e eeuw. 1x Brons, historisme met putti, circa 1880. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Grote terracotta bronskleurige tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 60 cm. In goede staat.
Twee dozen divers oud/antiek. Onder andere: aardewerk, Delfts, Makkum, porselein et cetera. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Groot Oosters/Indonesisch snijwerk met landschap/buffel/figuren decor. 20e Eeuws. Afmeting: H 50 x B 105 cm. In goede staat.
Antieke wit opaline-glazen tafel petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Messing empire stijl wandlamp 3 lichts met koper beschilderde kap met kristallen top 2e helft 20e eeuw. 75x33 cm in goede staat.
Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Grote wit marmeren Louis Seize pendule met Korinthische zuilen. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op zilveren bel en touwtjeslinger. Goede vuurvergulde bronzen ornamentuur. Afmeting: 47 x 29...
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Lood amateuristisch gerepareerd. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Antieke wekker naar beeldhouwer Coustou. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule op houten vergulde console (compositie metaal). 8 Daags, halfuurslag. Circa 1860. Afmeting 35 x 46 x 16 cm. Versiering stukje gietwerk los erbij en verder in redelijke ...
Twee antieke Franse wekkerklokken. Circa 1900. Compositie metaal. Eén maal vrouw met ezel, oxidatie. Eén maal infanterist met trompet, stukje afgebroken. Eén wijzer mist. Afmeting: 26 - 34 cm. In rede...
Kapitale wit marmeren Jugendstil-stijl klokkenstel met brons en cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 65 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met bosnimpf. Circa 1900. Brons-kleurig. Breuk in stam vaas. Vrouw mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 60 cm. ...
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse wit-marmeren pendule met bronzen figuur. Jorini Freres and Co. a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 56 x 33 x 17 cm. In redelijk/go...
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.
Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Rood van kleur. Rond gerafeld. Afmeting: 101 x 220 cm. In redelijk/goede staat.
Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.