Aziatische bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.
Twaalf Chinese Houtgestoken vaas consoles divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - Ø 21 cm. In goede staat.
Antiek Chinees koperen keteltje met bamboedecor en chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 11 x 10,5 cm. In goede staat.
Lot diversen Aziatica. 20e Eeuw. Onder andere: Satsuma boeddha, kleine kris, Japanse bronzen wierookbrander, olielampje, benen snijwerk, Japanse bronzen vaas, bronzen miniatuur kris met cloisonne, ges...
Twee Chinees porseleinen figuren met insecten/draken decor + bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antiek Chinees spekstenen keizer op rots. Eén chip bij hand. Afmeting: 20 cm. En een spekstenen stuk met vaasje, rots en vogel decor. Afmeting: 11 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Japanse lakwerk houten lampenvoet met reliëf figuren in tuin en goud decor. Afmeting: H 39 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met reliëf kempvissen decor. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met groen celadon glazuur en floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 31 x Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 8 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Gemberpot met figuren decor + 19e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen republiek vazen met pauw decor, tekst en signatuur. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Bronzen Chinese oude wijsheer met stok. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 25 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Figuren in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Vier Japanse houtsnedes. Gesigneerd. 20e Eeuw. Landschappen + floraal. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Oude Chinese teabrick met stempel, sterren en Chinese tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas met tuin decor en bodemmerk. Chinees/Japans. Een trekpot, roomkan en suikerpot met floraal/chinoiserie decor. En een dekselvaas met Geisha's, ci...
Twee delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Wanli bord. Chinese klapmuts kom. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In matige staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramd. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...