Twee 19e eeuwse mahoniehouten kistjes. Theekist + lepelkistje. Sleutels missen. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Cassette met twaalf vergulde penningen. Engels koningshuis oorkondes, nr. 000643. Gelimiteerde oplage. Uitgave 2012. Afmeting: 3 x 27 x 23 cm. In goede staat.
6x Gecontourneerde tinnen borden met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Oude kerkelijke kazuifel. 20e Eeuw. Afmeting: 132 x 63 cm. In goede staat.
Twee antieke Neo-Gotische bronzen kaarskandelaren met dolfijnenkoppen. Circa 1900. Eén reparatie bobeche. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee dozen divers oud/antiek. Onder andere: aardewerk, Delfts, Makkum, porselein et cetera. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Messing met leder beklede telescoop-kijker. 20e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Zware tinnen humpen dekselpul. Gemerkt J.L.H. Svenski Tenn. 1937. Putti op deksel, leeuw duimrust. Naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: H 21 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Oud Engels kompas, gemaakt van messing. Door F. Barker & Sons Makers London 1917 NIV. Iets vervuild. Afmeting: 3 x Ø 5 cm. In goede staat.
Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat
Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.
Lot antiek openhaard bestek. 19e Eeuw. Bestaande uit: blaasbalg, vier-delige haardset + ophanging van ijzer. Afmeting: 44 - 63 cm. In goede staat.
Zwitserse wortelnoten Reuge speeldoos met melodie 'Tales from the Vienna woods'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl barometer met thermometer van coromandelhout. Circa 1930. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse koperen kruideniersscheppen met noten handvatten. Afmeting: 44 - 46 cm. In goede staat.
Grote terracotta bronskleurige tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 60 cm. In goede staat.
Drie antieke 19e eeuwse ketels. Eén maal roodkoperen appelketel. Eén maal messing waterketel. Eén maal messing theepot. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse houten koekjes/speculaasvormen. Divers. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.