Chinees porseleinen kop en schotel in bloemvorm met celadon glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met waterpartij/kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 21,2 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose soeplepels met floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: L 12,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met landschap/figuren/pagodes en goud decor. Haarlijnen + minimale chips. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse lotusvormige Chinees porseleinen dekselkom met floraal en goud decor. Afmeting: 12,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.