Diese Webseite verwendet Cookies

46. Oktoberveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x Oude Chinese rolschilderijen
Startpreis 100 EUR

Jade collier & hanger
Startpreis 250 EUR

Chinese dekseldoos
Startpreis 2.000 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen dekseldoos met rood glazuur en groene draken. Octagonaal. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x 25 x 26 cm. In goede staat.

Chinese schoenvormige schaal
Startpreis 300 EUR

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kwispedoor
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24,5 cm.
Startpreis 750 EUR

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

3x Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams Bont decor. Hollandse Familie. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Chinese Kang Xi kop
Ergebnis: 2.500 EUR

2x Chinees porselein
Ergebnis: 160 EUR

Chinese Familie Rose armrust
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose armrust met kostbaarheden decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 5,6 cm. In goede staat.

Nepalese bronzen sculptuur
Startpreis 700 EUR

Nepalees bronzen sculptuur. Figuur met kruik in deuropening. Circa 1900. Afmeting: 28 x 19 x 16 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Ergebnis: 325 EUR

4x Chinees/Japans porselein
Startpreis 50 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk. Haarscheuren + beschadigingen. Afmeting: H 8 x Ø 18,5 cm. In matige staat.

Chinese knobbelvaas
Ergebnis: 450 EUR

Antieke spekstenen boeddha
Startpreis 150 EUR

Chinese celadon jardiniere
Startpreis 150 EUR

Chinese porseleinen pot
Ergebnis: 1.600 EUR

Antieke Chinese gemberpot
Startpreis 250 EUR

Grote Chinese rolvaas
Ergebnis: 800 EUR

6x Imari kop+schotels
Ergebnis: 80 EUR

2x Familie Rose plaquettes
Startpreis 400 EUR