Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Startpreis 100 EUR

Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.

Franse vuurvergulde pendule
Ergebnis: 1.350 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...

Comtoise (Zonnetje)
Startpreis 300 EUR

Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.

3x Chinese kop en schotels
Ergebnis: 150 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

K.P.M. theepot
Startpreis 80 EUR

Duitse handbeschilderde K.P.M. theepot met goud/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Franse terrine
Startpreis 30 EUR

19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.

9x Oude wandtegels
Ergebnis: 80 EUR

Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Startpreis 1.500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

3x Chinese figuren
Startpreis 300 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse houtgestoken Chinese gepolychromeerde tempelfiguren met restvergulding. Eén hand mist. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom
Ergebnis: 425 EUR

Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.

Gouden collier
Ergebnis: 260 EUR

Geelgouden collier, 585/000. Collier uit een allegro-schakel versierd met 12 ovale gouden bollen met ribbewerking. Het collier is voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 11,5 gram. Enkele bollen wat uit m...

Witgouden oorhangers met diamant
Startpreis 700 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Witgouden Ruitvormige oorstekers met briljant geslepen diamant, met daaronder een langgerekte U-vorm volledig bezet met briljant geslep...

Gouden heren horloge
Ergebnis: 140 EUR

Geelgouden heren horloge, 585/000, met rekband. Horloge met een ronde kast, ø 30mm, Mechanisch, voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met decentrale secondewijzer. Gemerkt Union. Met een double re...

Omega horloge, automaat staal
Ergebnis: 350 EUR

Omega horloge, staal, rond model, automatic voorzien van een zwart leren band. ø 35 mm.

Gouden ring met 3 roosdiamanten
Ergebnis: 500 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met 3 roosgeslepen diamanten. Opengewerkte strakke ring met in het midden 3 zetkasten met 3 roos geslepen diamanten, ø 2x4,8mm en 1x4,0mm. Breedte ring 8,5mm. ø 61 ca 6,7 gra...

Witgouden ring met diamant en spinel
Ergebnis: 425 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant en spinel. Ring met een grote ovaal gefacetteerde blauw spinel, 15x12mm, met daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,1 ct. Grootte kop ...

Gouden herenring met agaat
Ergebnis: 600 EUR

Grote geelgouden herenring, 750/000, met agaat. Ring met een vierkante kast met een bewerkte rand voorzien van een vierkant geslepen agaatsteen 14x14mm, voorzien van een Arabische gravure. De band van...

Ebel horloge,
Startpreis 150 EUR

Ebel dameshorloge, classic wave, staal met goud, voorzien van een rechthoekige kast en een blauwe wijzerplaat met datumaanduiding. Aan het horloge zit een bruin leren originele Ebel band. Quarts. 25x2...

Lot zilver
Ergebnis: 70 EUR

Lot zilver met een ovaal medaillon met jasseronketting, gegraveerd CB 30-3-1946, een rond pillendoosje met floraal decor, diverse deukjes, een jasseroncollier 100cm en een maliënkolder tasje. Diverse ...

Set met gouden sieraden met diamant
Ergebnis: 925 EUR

Set met gouden sieraden, 585/000, met een ring, armband en oorstekers met diamant in drie kleuren goud. Klemband met banden met geel-, wit- en roodgoud, aan de uiteinden versierd met witgouden element...

Gouden hanger Amethist
Startpreis 650 EUR

Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met drie zetkasten bezet met een rond gefacetteerde amethist, ø 9mm, een rechthoekige amethist, 12x15mm en een grote ovaal gefacetteerde amet...

Gouden ring met diamant
Ergebnis: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet met witgoud bezet met 19 kleine diamantjes, één iets verzakt. ø kop 13 mm. ø 58 ca 2,8 gram. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een collier uit bloemetjes, MT.: N.From, Denmark, een broche met bloemen, 5 ringen, één band gebroken, oorclips, 3 hangers en ketting. Totaal ca 134 gram. In goede staat