18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari dekselterrine met berglandschap/haven decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee zilveren colliers met hangers, 925/000. Een fijn slangcollier met daaraan een trapeziumvormige hanger bezet met een rozenkwarts, 31x42mm, en een slangcollier met getorste bewerking met daaraan ee...
Goud op zilveren armband, 935/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels bezet met vierkant cabouchon geslepen barnsteen. Breedte armband 17,5mm. lengte 18,5cm. Voorzien van bakslot en veiligh...
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe vier-laden commode. Circa 1850. Blad beschadigd. Afmeting: 90 x 100 x 50 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.
Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een druppelvormige hanger met witgouden bewerking en een klein singlecut diamantje. Totaal ca 1,00 ct. lengte 28 mm. In goede staat
Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhaken, 585/000, met vierkant geslepen citrienstenen, 6x6mm. lengte 19 mm. ca 1,3 gram. Nieuw
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Antieke Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden choker, 750/000, met smaragd en diamant. Gouden luna-collier met in het midden een V-vormig element centraal voorzien van een peervormig gefacetteerde smaragd,6x3,5mm, met aan weer...
Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse metalen spaarpotten met bewerking. Eén maal met datering 1892. Eén sleutel mist. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Lot met zilveren sieraden met armbanden, broches dasklemmen en oorclips. ca 98 gram. In goede staat
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Twee zilveren horlogekettingen, één met een gourmetschakel, en één met een biesmarkschakel met onedele sluiting, enkele schakels niet compleet. Totaal ca 84 gram. 30-37cm.