Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Lot zilveren sieraden met een collier uit bloemetjes, MT.: N.From, Denmark, een broche met bloemen, 5 ringen, één band gebroken, oorclips, 3 hangers en ketting. Totaal ca 134 gram. In goede staat
Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe vier-laden commode. Circa 1850. Blad beschadigd. Afmeting: 90 x 100 x 50 cm. In redelijke staat.
Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.
Twee zilveren colliers met hangers, 925/000. Een fijn slangcollier met daaraan een trapeziumvormige hanger bezet met een rozenkwarts, 31x42mm, en een slangcollier met getorste bewerking met daaraan ee...
Goud op zilveren armband, 935/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels bezet met vierkant cabouchon geslepen barnsteen. Breedte armband 17,5mm. lengte 18,5cm. Voorzien van bakslot en veiligh...
Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Drie zilveren roomlepels, 833/000, met gedreven geschulpte bakken met afbeeldingen met figuren en bekroond met kaatsers. MT.: 2 x J.Schijfsma, Sneek, jl.:1x: Z: 1884. Eén voorzien van pseudokeuren. 13...
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een druppelvormige hanger met witgouden bewerking en een klein singlecut diamantje. Totaal ca 1,00 ct. lengte 28 mm. In goede staat