Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

C. Cornelisz, Stilleven met brood en Roemer
Ergebnis: 190 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

H.J. Bellaard, Molen in landschap
Ergebnis: 160 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands landschap met poldergemaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Kapitaal marmeren klokkenstel
Startpreis 300 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Startpreis 1.500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Ergebnis: 400 EUR

Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.

3x Chinese figuren
Startpreis 300 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse houtgestoken Chinese gepolychromeerde tempelfiguren met restvergulding. Eén hand mist. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom
Ergebnis: 425 EUR

Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.

Empire pendule Diana van de jacht.
Ergebnis: 950 EUR

Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...

Franse vuurvergulde pendule
Ergebnis: 1.350 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...

Comtoise (Zonnetje)
Startpreis 300 EUR

Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.

Familie Rose vaas
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/perzik decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Ergebnis: 450 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Grote Chinese schaal Ø 33 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese kom met Chinese tekst en kostbaarheden decor. Afmeting: H 13 x Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Sung-stijl
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinese terracotta dekseldoos met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 13 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Chinese borden Ø 15,3 cm.
Ergebnis: 1.600 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.

17e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 110 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen bord met herten in landschap decor. Met gecontourneerde omranding. Twee oude haarlijnen. Afmeting: Ø 22, 5 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken gepolychromeerde en vergulde tempelwachters. 19e Eeuw. Met karaktertekens. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese tempelwachter
Ergebnis: 125 EUR

Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter met karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese figuren
Startpreis 400 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...

Antieke Chinese dekselvaas
Ergebnis: 650 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Met vier tekens bodemmerk. Haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x Chinese Cargo borden
Ergebnis: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. Cargo. 16e - 17e Eeuwse stijl. Afmeting: 18 - Ø 20,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Imari dekselterrine
Startpreis 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari dekselterrine met berglandschap/haven decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 15 cm. In goede staat.