Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
19e Eeuwse Franse porseleinen handbeschilderde tazza met floraal/vlinder en goud decor. Met monogram. Onduidelijk gestempeld, en Paris. Afmeting: H 14 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse houten vogelkooi in burchtvorm met octagonale toren. Vaandel mist. Afmeting: 105 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met gecontourneerde omranding en ruiter te paard decor. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse Chelsea porseleinen haan met goud decor. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.
Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...
Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Chinees terracotta paard met glazuur. In Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
W. Bos. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...
Chinees porseleinen Blanc de Chine waterdruppelaar in de vorm van een trekpotje. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 9 x Ø 7 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse porseleinen borden met vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese brons-overlay op terracotta lachende boeddha met vleermuis en kinderen. Beschadigingen bij vleermuis. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Drie borden gerestaureerd en één met haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén vaas chips. Afmeting: H 5 cm. In redelijk/goede staat.
Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten apothekerskast met messing grip + beslag. Met Chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 25 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 32/200. Mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x 88 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Steiff mohair speelgoed dieren. Aap + lama. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.
Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.
Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Wim Meijer. Hollandse gebakkraam met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Twee werken van Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal zelfportret, ongesigneerd + beschadigd, olieverf. Eén maal bavianenkop, gouache. Afmeting: H 45 x B 34 cm. / H 29 x B 28 cm. Olieverf op linnen + goua...
Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Oude affiche van Warner Brothers. Casablanca. Copy, pixels. Randschade. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee oude tafelklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Warmink, met repetitieslag en maanstand. Eén maal A.M.S. Westminster, met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...
19e Eeuwse grote Franse comtoise. Maandloper met ankergang. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 47 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met jager. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gaatje in basement figuur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.
Kaiser jaarpendule met maanstand. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger, wandhouder en sleutel. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.