Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin/vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal. Bloem-vormig met marmer-achtig glazuur. Afmeting: 5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x zwart/bruine kom met bodemmerk. 1x wit porseleinen vaas met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur en tuin/bloesemdecor. Bodemmerk. Afmeting:H 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Enkele chips deksel/vaas rand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat..
Twee Chinees porseleinen kop en schotels met druivenranken decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 - Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken en goud decor. Oranje-bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met figuren in coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken/vissen/floraal en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale vaas met florale decors en insecten. 29 cm. In goede staat
Zeldzaam groot Chinees houtgestoken en gepolychromeerd altaar met liggende boeddha en diverse tempelfiguren. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 136 x 28 x 42 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Eén kopje chip, één kopje haarlijn, twee schotels haarlijn, één schotel chip. Afmeting...
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 5 Kop en schotels met lange lijs, 1 kopje met haarlijn, 5 kopjes en 5 schotels, 18e eeuws, 3x schotels en kopjes goed, resthaarlijn of chip. 6,5-13cm. Redelijk...
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuur decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet met druivenrank decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.