Diese Webseite verwendet Cookies

47. Januariveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Lot tin 2083
Lot tin

Ergebnis:

950 EUR

Verkauft
Marine chronometer in kist 2048
Marine chronometer in kist

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Twee wandblakers 2103
Twee wandblakers

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Sluitgewicht 2029
Sluitgewicht

Ergebnis:

1.700 EUR

Verkauft
Lot Duitse pijpen (13x) 2241
Lot Duitse pijpen (13x)

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
2x Plaquettes 2058
2x Plaquettes

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Koloniaal reiskabinet 2002
Koloniaal reiskabinet

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
2x Fossielen vissen 2222
2x Fossielen vissen

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Antieke kandelaar 2068
Antieke kandelaar

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Grote kerkkandelaar 2064
Grote kerkkandelaar

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
19e Eeuws sier snijwerkstuk 2013
19e Eeuws sier snijwerkstuk

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Mahonie kist met inhoud 2259
Mahonie kist met inhoud

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Theestoof 2258
Theestoof

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Antieke viool 2208
Antieke viool

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Porseleinen deurknoppen 2185
Porseleinen deurknoppen

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Beschilderd tablet 2174
Beschilderd tablet

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Waaiervormig haardscherm 2126
Waaiervormig haardscherm

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Sigaren humidor 2109
Sigaren humidor

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Twee antieke zonnewijzers 2057
Twee antieke zonnewijzers

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
Men koets 2006
Men koets

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
4x Russische lakdoosjes 2318
4x Russische lakdoosjes

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
8x Koek/speculaas planken 2279
8x Koek/speculaas planken

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
5 Bierpullen 2263
5 Bierpullen

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Antieke kruideniers weegschaal 2254
Antieke kruideniers weegschaal

Ergebnis:

200 EUR