Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.