Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.
Damestas van Bruno Magli met dobbelsteen decor en doublé ketting. Afmeting: 22 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, zoutvaatje met geschulpte rand geplaatst op een hoog rond zilveren voetje, een suikerschaal met geschulpte rand en geetste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voe...
Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca 42 gram. 9 cm. Nieuw
Kaas - of hapjes mes met fraai 925/000 zilveren heft. Gesigneerd PedroDuron, Gemerkt Z1 en M3. Afmeting: L 20,5 cm. In goede staat.
Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. Enkele chips langs de rand. ø24x19cm. In goede staat
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Zilveren collier met hanger, 925/000, voorzien van limoges. Gourmetcollier met daaraan een grote ovale hanger met een gecontourneerde rand met floraal decor en voorzien van een grote porseleinen limog...
Lot zilveren armbanden, o.a. een gevlochten rinkelband, 2 smalle rinkelbanden een slavenband met dop en een leren bandje met zilveren kapitolslot, Esprit. In goede staat
Zilveren collier en armband, 925/000, een slangcollier met daaraan een hanger met maansteen, 47mm. lengte collier 45 cm, en een gevlochten armband met geslepen randen, breedte 8mm, 19 cm. Totaal ca 33...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen penningen of spelstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 1,5 - 2 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees geglazuurd terracotta. 1x Schenkkan met bruin glazuur. 1x Bolvaas met groen glazuur. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houtgestoken, vergulde wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons. 1x plaquette met landarbeiders. 1x Jugendstil schaal. Circa 1900. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.