Grote Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinese of Japanse porseleinen schotel met decor van dansende zotjes. 19e Eeuw. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 30,7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha in tuin decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede stat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Tuin/floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 - 7,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/jongelingen/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met figuren/kraanvogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvazen met vier tekens bodemmerk. Eén vaas goed. Eén vaas haarlijnen hals. Beide deksels chips. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese houtsnijwerken met vogels en bloemen. 19e Eeuw. Met polychromie. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....
Drie delen Chinees porselein. Twee schotels + één kop. Compatibel. Met Chicken/Familie Rose/floraal+kip decor. Minimale randschilfers. Afmeting: 6,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Ming-stijl tempelwachter op houten basement Chinese keizer. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Imari borden met floraal/granaatappel/goud decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale chip. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Chip deksel onderrand. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen koppen. Divers. Kang Xy/Queng Lung. Afmeting: 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Draak/floraal/landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Afmeting: Ø 6 - 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.