Diese Webseite verwendet Cookies

49. Juliveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan 1273
Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Onduid. gesig., Stilleven 1290
Onduid. gesig., Stilleven

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Antieke bronzen kist + wijwaterbak 2325
Antieke bronzen kist + wijwaterbak

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
2x Gietijzeren tuinvazen 2329
2x Gietijzeren tuinvazen

Ergebnis:

80 EUR

Twee tegeltableau's 6005
Twee tegeltableau's
Startpreis 170 EUR
Hugo Berten, Bloemstilleven 1307
Hugo Berten, Bloemstilleven
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Opgezette wildzwijn kop 2342
Opgezette wildzwijn kop

Ergebnis:

225 EUR

Majolica bloempot Ø 29 cm. 6022
Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startpreis 70 EUR
Ongesigneerd, Man op stoel 1324
Ongesigneerd, Man op stoel
Startpreis 50 EUR
Verkauft
18e Eeuws wortelnoten theekist 2359
18e Eeuws wortelnoten theekist

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Zeldzame drie-delige KPM theeset 6039
Zeldzame drie-delige KPM theeset

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Frans Erkelens, Abstracte compositie 1341
Frans Erkelens, Abstracte compositie

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Drie Delftse borden Ø 27,3 cm. 6056
Drie Delftse borden Ø 27,3 cm.

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
2 Opaline petroleumlampen 2376
2 Opaline petroleumlampen

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Hermann, Vaas met bloemen 1358
Hermann, Vaas met bloemen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Tableau met 41 tegels 6073
Tableau met 41 tegels

Ergebnis:

300 EUR

Majolica hangpetroleumlamp 2393
Majolica hangpetroleumlamp
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens 1375
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens

Ergebnis:

200 EUR

Vier antieke porseleinen figuren 6090
Vier antieke porseleinen figuren
Startpreis 50 EUR