Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Schwarzwalder klok
Startpreis 100 EUR

Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 28,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.

Chinese rood-glazuur bonsai plantenbak
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.

Twee delen Delfts fayence
Startpreis 70 EUR

Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.

H. Koolen, Modern stilleven
Startpreis 150 EUR

H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startpreis 100 EUR

Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Witgouden Delray horloge
Startpreis 600 EUR

Vintage witgouden horloge, 585/000, mechanisch, gemerkt Delray, met een ronde kast en een vossenstaart geschakelde band bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø kast 17 mm. 16 cm. c...

Ongesigneerd, Portret 17e eeuwse heer
Ergebnis: 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.

Witgouden Rolex horloge
Startpreis 2.400 EUR

Witgouden Rrolex horloge, 750/000, vintage, mechanisch, voorzien van ronde kast met lunette bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kast 15 mm. Met band voorzien van vossenstaar...

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startpreis 120 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

Chinese theebus met zilverwerk
Ergebnis: 100 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte theebus met zilveren bovenrand + stop. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 19,5 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met Foo-hond reliëf decor en lotusbloem motief. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen klok, 1890
Startpreis 650 EUR

Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...

Bloedkoralen armband met goud
Startpreis 260 EUR

Armband met parel en bloedkoraal voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen van zoetwaterparels, ø7mm, en bloedkoralen, ø5mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bl...

Twee Jugendstil vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 27 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.

Lot Piko loc's en wagons
Ergebnis: 110 EUR

Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...

Armand Marseille pop, 1920
Startpreis 170 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Choker en oorhangers met diamant & saffier
Startpreis 9.000 EUR

Unieke set met choker en oorhangers, goud met zilver, royaal bezet met saffieren en diamant. In antieke stijl. Choker, nauwsluitend om de hals door middel van blauw satijnen lint, rijkelijk versierd ...

C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tinnen bord
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Gouden hanger limoges
Startpreis 325 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met emaille. Grote rechthoekige hanger versierd met een getorste rand en in het midden voorzien van een ovale plaat met emaille vrouwenportret. 28x44mm. ca 7,9 gram. In goe...

Duits Rosenthal servies
Ergebnis: 180 EUR

Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...

Drie pistolen + donderbus
Ergebnis: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.

Antiek vuursteen pistool
Ergebnis: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.