Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Oorschroeven met rozet bezet met granaten. ø 11mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Sierlijke gouden ring, 585/000, met diamanten en citrien. Een ring met bloemmotief, deels gematteerd, in het midden voorzien van een rond gefacetteerde citrien, ø 3,5mm. Om de citrien zitten 5 witgoud...
19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
Zilveren bruidegomspijpje, 833/000, versierd met een edelhert. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. 12 cm. In goede staat
19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Grote gietijzeren jardiniere met oren. Barok-stijl Wit gepatineerd. Afmeting: 27 x 26 x 50 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen penkandelaren met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Drie-delig 835/000 zilveren theeservies met rondom diverse fraaie afbeeldingen van het plattelandsleven. Mr. J.F. de Rooy - Schoonhoven. jl: T: 1903. Afmeting: 14 x 20 cm (theepot). Gewicht: circa 440...
19e Eeuwse originele Staphorster hangvitrine. Gepolychromeerd. Afmeting: 75 x 67 x 20 cm. In goede staat.
Antieke kinderspeelgoed buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 50 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 934/000, versierd met drijfwerk en acanthusbladeren. Voorzien van 2 horizontaal geplaatste grepen met wapengravure. De kom is geplaatst op een ovale voet. MT.: A. De Haas, Snee...
Witgouden hanger, 585/000, ruitvormig model met onyx, wit-agaat en diamant. Hanger met een ruitvormig hangeroog bezet met 12 diamanten, totaal ca 0,06 ct en daaronder de ruitvormige hanger met een Yin...
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.
Chinese bruin geglazuurde terracotta vaas met vogelkop decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Geelgouden rozetring, 585/000, met robijnen. Ring met en dubbele rozet voorzien van gladomzettingen bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 17 mm. ø62 ca 5,6 gram. In goede staat
Rosé gouden armband, 585/000, met diamant. Fijne biesmarkarmband versierd met rechthoekig witgouden element bezet met briljant en baquette geslepen diamanten. En 2 witgouden smalle banden met kleine d...
Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen borden met floraal decor. 18e Eeuw. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden chips. Twee borden goed. Afmeting: Ø 22,4 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees terracotta geglazuurd figuur te paard. 19e Eeuw. Omlijsting later. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. Beschadiging. In redelijke staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese houtsnijwerken met vogels en bloemen. 19e Eeuw. Met polychromie. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en florale graveringen. Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1865. Afmeting: L 10 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleu...
Antieke 835/000 zilveren lepel met spitse steel, Mr. W. Franken-Gouda, anno 1817. En een zilveren dessertlepel met Haags Lof. Gemerkt HCW toegeschreven Mr. Hendrik C.N. Wiedeman-Amsterdam. Anno 1775 -...
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met bloemdecor en gepointilleerd graveerwerk. MT.: A.Teunissen, Schoonhoven, jl.: p:1874. Met Rokhaak opengewerkt met floraal dec...
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met draken in wolken decor. Afmeting: 11 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
Grote antieke eikenhouten gestoken kapstok met bloemenmand en gobelin kleed. Frankrijk. Circa 1880. Kleed rechtsonder randschade. Afmeting: 210 x 130 x 15 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met floraal decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Grote Antieke Engelse mahoniehouten spiegel met intarsia en deels geschilderde lithografie. Griekse dame met duiven. Afmeting: H 162 x B 95 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.