Zilveren brandewijnkom, 934/000, versierd met drijfwerk en acanthusbladeren. Voorzien van 2 horizontaal geplaatste grepen met wapengravure. De kom is geplaatst op een ovale voet. MT.: A. De Haas, Snee...
Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.
Drie-delig 835/000 zilveren theeservies met rondom diverse fraaie afbeeldingen van het plattelandsleven. Mr. J.F. de Rooy - Schoonhoven. jl: T: 1903. Afmeting: 14 x 20 cm (theepot). Gewicht: circa 440...
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Zilveren bruidegomspijpje, 833/000, versierd met een edelhert. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. 12 cm. In goede staat
18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + goud. Opengewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinese bruin geglazuurde terracotta vaas met vogelkop decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Antieke kinderspeelgoed buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 50 x 36 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse originele Staphorster hangvitrine. Gepolychromeerd. Afmeting: 75 x 67 x 20 cm. In goede staat.
Vroeg zilveren kluwenmandje, 833/000, Empire, fraai gezaagd met floraal decor. Voorzien van diverse reparaties. MT.: C. van Basten, Utrecht jl.:H:1817. ø8x5cm. ca 50 gram. In redelijk goede staat
Klein zilveren pijpcomfoor, 934/000, Empire, ovaal model met een rand voorzien van een getorste bewerking. Op 4 bolpoten geplaatst op een rond houten basement. ø12x9cm. Met koperen binnenbak. In goede...
Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...
Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een ovaal bewerkte zetkast voorzien van filligrain en een geschulpte rand. Bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop 19x12mm. ø 50. ca 3,...
Twee oude Indonesische kamferkisten met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 105 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkast. Holland. Met jalouziedeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon, gemerkt Excelsior. Circa 1920. Afmeting: 90 x 46 x 50 cm. In goede werkende staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een knoop gemaakt uit 2 witgouden en 2 roodgouden banden. ø 11,5mm. ca 2,4 gram. In goede staat
Zilveren dienblad, 800/000, ovaal gecontourneerd blad voorzien van dubbele filetrand. 28x19cm. ca 299 gram. In goede staat
Chinees porseleinen boek met tekst, floraal/fruit en verso landschap met vogel decor. Afmeting: 18 x 21,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig model voorzien van o.a, gezaagd spijlendecor met parelrand. Geplaatst op een ovale filetrand. MT.: Zilverfabriek begeer, Voorschoten. 32x21x11cm. ca 50...
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Armband zig zag bezet met rond gefacetteerde zirconia's afgewisseld met driehoekig gevormde stukjes. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. lengte...
Twee kristallen potten, beiden voorzien van slijpwerk met deksel en onderschotel met accoladevormige rand. Het deksel voorzien van een zilveren knop. hoogte 16-18cm. In goede staat
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gestoken Indonesische stoel met rotan vlechtwerk. Totaal gestoken met ranken/figuren decor. Afmeting: 113 x 105 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormige gezaagde manden versierd met o.a. spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 362 gram. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 833/000, met filetrand. Zes persoons met 6 tafelvorken en 6 tafellepels, en 6 dessertvorken en dessertlepels. 18-21cm. Totaal ca 1600 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:19...
Russische zilveren kom, 84 zolotniks, 875/000, rond massief model met lijnbewerking en gravure met o.a. 1948. ø12x3,5cm. ca 193 gram. In goede staat.
Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Jerre Hakse. 1937 - . Ontwaken. Acryl op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een fraai opengewerkte zetkast met 4 poten. Aan weerskanten van de diam...
Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen penkandelaren met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote gietijzeren jardiniere met oren. Barok-stijl Wit gepatineerd. Afmeting: 27 x 26 x 50 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bronzen penning. Buitmaken van de HMS Macedonian door de USS United States 1881. Met kapitein Stephen Decator. Herslag 1881. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde ijzeren kerstboomstandaards. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Antieke macramé + haakwerk voorbeelden boek met diverse motieven. Afmeting: 5 x 43 x 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Barok + Louis Seize. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan met messing brander. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor rondom. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...
Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.
Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.