Grote zilveren ring, 925/000, met lila stenen. Ring met een kop bestaand uit 12 gladomzettingen met lila zirconia's. Breedte 24 mm. ø 58. ca 15 gram. Nieuw
Lot met 3 paar oorstekers, 925/000, brisures met hanger voorzien van ruitvormig geslepen amethist, peridoot en citrien, lengte 40 mm, oorstekers met rozenkwarts kraal als hanger, lengte 25 mm, en een ...
Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, rond model versierd mer floraal graveerwerk. Met koperen binnenbel. 18 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren drakenarmband, 800/000, Azië, klemarmband met drakenkoppen en in het midden bezet met een turkoois. Breukje in band. Breedte 18-41mm. ca 64,5 gram. In redelijk goede staat
Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met tuin/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Imari. Divers. Afmeting: Ø 10 - 15 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor en symbolen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat
Twee karaffen met ruit-en waaierslijpsel, cilindervormig model met greep. De karaffen zijn voorzien van een stop met zilver, 833/000. 10x7,5x23cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met carneool. Pyramide vormige hanger, opengwerkt, bezet met 5 cabouchon geslepen carneolen. Grootte 46x16mm, inclusief hangeroog. ca 6,6 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met witte zoetwater parel, ø8mm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Set van witgouden sieraden, 585/000, met parels. Een parelcollier van zoetwaterparels, ø 8mm, met witgouden sluiting in markiesvorm met parel, voorzien van een bijpassende ring, ø 60, en oorstekers, 1...
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 banden voorzien van geelgouden zetkasten bezet met getinte briljant geslepen diamanten. De band tussen de zetkasten is pavé gezet met briljant geslepen...
Zilveren tabaksdoos, BWG, voor Sirih pruimtabak, Indonesië. Grote ronde bewerkte doos verbonden met een kleine bloemvormige doos voor kalk. Rond 1900. ø9x8cm en 6x4cm. Totaal ca 219 gram. En een messi...
Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model, voorzien van o.a. gezaagd ster- en spijlendecor. Met opgesoldeerde parelrand. MT.: Fa Hogteiling & Presburg, Haarlem jl.:R:1927. ca 49 gram. 15x9x5c...
Vijf delen zilver bestek, 833/000, model Haags lofje, met 2 sauslepels, een aardappellepel en 2 groentelepels. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Begeer. 18-27cm. Totaal ca 435 gram,. In goede staat
Ronde zilveren doos, 835/000, met op het scharnierende deksel een voorstelling van een edel paar op een bankje. De zijkant van de doos is voorzien van cartouchen met voorstellingen van putti. ø 13x5c...
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen republiek vazen met figuren/tekst decor. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren strooiers, 800/000, in de vorm van kleine vogeltjes. 4,5x2,3x3.5cm. Totaal ca 58 gram. In goede staat
Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met Familie Rose, floraal/goud/karaktertekens decor. Met bodemrand. Afmeting: H 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Paar oorclips, 585/000, met oud diamant. Twee oorclips met schroeven, voorzien van een zilveren rozet bezet met 13 roosgeslepen diamanten. ø rozet 13,5 mm. ca 4,5 gram. In goede staat
Antieke zilveren bouilloire, 934/000. Fraaie grote theepot, bol model met omgeslagen gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk. Een scharnierend handvat met voluten en acanthusblad. Het de...
Zilveren kroon, 833/000, voor heiligbeeld van Maria, versierd met voluten en floraal decor. MT.: A.P.Hermans, Eindhoven, jl.:e:1864. 19x17x6cm. ca 135 gram. Enkele nette restauratieplekken aan de acht...
Antiek Frans niervormig damesbureau met verguld bronzen beslag en notenhout fineer. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 53 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Familie Verte, divers. Bestaande uit: twee koppen + zes deksels. Afmeting: Ø 7 - 10 cm. In goede staat.
Collier van parels met geelgouden sluiting, 750/000, met diamant en peridot. Collier met 2 rijen verlopende cultive parels, ø6-9mm, bevestigd aan een geelgouden rechthoekige sluiting, met zilveren blo...
Lot China/Japan. (13 x) Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...
Fraaie olie/ azijnset met zilver. Set met kristallen schenkkarafjes met stopjes geplaatst in een zilveren houder met een rechthoekig gecontourneerde voet versierd met graveerwerk en voorzien van een b...
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten Hollands dressoir met houtgestoken panelen en rillen. Oudere restauraties. Afmeting: 90 x 140 x 60 cm. In goede staat.
Houten doos met snijwerk, voorzien van 6 zakhorloges, diverse modellen, diverse metalen. Enkelen voorzien van een ketting. In redelijk goede staat.
Zilveren fazant, 835/000, mannetjes fazant. 14x3x6cm. ca 66 gram. Importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, na 1961. In goede staat
19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met graveringen. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.