Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren ring met lila stenen
Ergebnis: 45 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met lila stenen. Ring met een kop bestaand uit 12 gladomzettingen met lila zirconia's. Breedte 24 mm. ø 58. ca 15 gram. Nieuw

Lot met 3 paar zilveren oorbellen
Startpreis 50 EUR

Lot met 3 paar oorstekers, 925/000, brisures met hanger voorzien van ruitvormig geslepen amethist, peridoot en citrien, lengte 40 mm, oorstekers met rozenkwarts kraal als hanger, lengte 25 mm, en een ...

Chinese celadon pot
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Zilveren tafelbel
Startpreis 200 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, rond model versierd mer floraal graveerwerk. Met koperen binnenbel. 18 cm. In redelijk goede staat.

Zilveren armband
Startpreis 70 EUR

Zilveren drakenarmband, 800/000, Azië, klemarmband met drakenkoppen en in het midden bezet met een turkoois. Breukje in band. Breedte 18-41mm. ca 64,5 gram. In redelijk goede staat

Chinese celadon vaas
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Ergebnis: 225 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met tuin/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese Pelgrim/maan vaas
Ergebnis: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels
Ergebnis: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Imari. Divers. Afmeting: Ø 10 - 15 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels
Ergebnis: 110 EUR

Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese gele kom
Ergebnis: 180 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Ergebnis: 2.250 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor en symbolen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat

2 Karaffen met zilver
Startpreis 120 EUR

Twee karaffen met ruit-en waaierslijpsel, cilindervormig model met greep. De karaffen zijn voorzien van een stop met zilver, 833/000. 10x7,5x23cm. In goede staat.

Gouden hanger met carneool
Ergebnis: 200 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met carneool. Pyramide vormige hanger, opengwerkt, bezet met 5 cabouchon geslepen carneolen. Grootte 46x16mm, inclusief hangeroog. ca 6,6 gram. In goede staat

Gouden oorstekers met parel
Ergebnis: 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met witte zoetwater parel, ø8mm. In goede staat.

Chinees roodglazuur bord Ø 21 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Roze kom
Ergebnis: 30 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Set met parels en witgoud
Startpreis 650 EUR

Set van witgouden sieraden, 585/000, met parels. Een parelcollier van zoetwaterparels, ø 8mm, met witgouden sluiting in markiesvorm met parel, voorzien van een bijpassende ring, ø 60, en oorstekers, 1...

WItgouden ring met gekleurde diamanten
Startpreis 2.000 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 banden voorzien van geelgouden zetkasten bezet met getinte briljant geslepen diamanten. De band tussen de zetkasten is pavé gezet met briljant geslepen...

Zilveren Sirih tabaksdoos met notenkraker
Startpreis 100 EUR

Zilveren tabaksdoos, BWG, voor Sirih pruimtabak, Indonesië. Grote ronde bewerkte doos verbonden met een kleine bloemvormige doos voor kalk. Rond 1900. ø9x8cm en 6x4cm. Totaal ca 219 gram. En een messi...

Zilveren bonbonmand
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model, voorzien van o.a. gezaagd ster- en spijlendecor. Met opgesoldeerde parelrand. MT.: Fa Hogteiling & Presburg, Haarlem jl.:R:1927. ca 49 gram. 15x9x5c...

Vijf delen bestek Haags lof
Ergebnis: 225 EUR

Vijf delen zilver bestek, 833/000, model Haags lofje, met 2 sauslepels, een aardappellepel en 2 groentelepels. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Begeer. 18-27cm. Totaal ca 435 gram,. In goede staat

Zilveren doos
Startpreis 480 EUR

Ronde zilveren doos, 835/000, met op het scharnierende deksel een voorstelling van een edel paar op een bankje. De zijkant van de doos is voorzien van cartouchen met voorstellingen van putti. ø 13x5c...

5 Chinese Imari koppen
Ergebnis: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese republiek vazen
Ergebnis: 100 EUR

Vijf Chinees porseleinen republiek vazen met figuren/tekst decor. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Twee zilveren strooiers
Ergebnis: 130 EUR

Twee zilveren strooiers, 800/000, in de vorm van kleine vogeltjes. 4,5x2,3x3.5cm. Totaal ca 58 gram. In goede staat

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

16e- 17e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 27,5 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 19,4 cm.
Startpreis 280 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom Ø 10,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met Familie Rose, floraal/goud/karaktertekens decor. Met bodemrand. Afmeting: H 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen lakstempel
Startpreis 80 EUR

Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.

Paar oorclips met diamant
Ergebnis: 1.100 EUR

Paar oorclips, 585/000, met oud diamant. Twee oorclips met schroeven, voorzien van een zilveren rozet bezet met 13 roosgeslepen diamanten. ø rozet 13,5 mm. ca 4,5 gram. In goede staat

Antieke zilveren theepot
Startpreis 2.500 EUR

Antieke zilveren bouilloire, 934/000. Fraaie grote theepot, bol model met omgeslagen gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk. Een scharnierend handvat met voluten en acanthusblad. Het de...

Zilveren kerkelijk kroon Heiligbeeld
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren kroon, 833/000, voor heiligbeeld van Maria, versierd met voluten en floraal decor. MT.: A.P.Hermans, Eindhoven, jl.:e:1864. 19x17x6cm. ca 135 gram. Enkele nette restauratieplekken aan de acht...

Antiek Frans niervormig damesbureau
Startpreis 200 EUR

Antiek Frans niervormig damesbureau met verguld bronzen beslag en notenhout fineer. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 53 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet
Startpreis 1.200 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.

Acht delen Chinees porselein
Startpreis 80 EUR

Acht delen Chinees porselein. Familie Verte, divers. Bestaande uit: twee koppen + zes deksels. Afmeting: Ø 7 - 10 cm. In goede staat.

Parelcollier met gouden slot met diamant
Startpreis 375 EUR

Collier van parels met geelgouden sluiting, 750/000, met diamant en peridot. Collier met 2 rijen verlopende cultive parels, ø6-9mm, bevestigd aan een geelgouden rechthoekige sluiting, met zilveren blo...

Lot China/Japan (13x)
Ergebnis: 80 EUR

Lot China/Japan. (13 x) Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...

Zilveren olie/azijnset
Ergebnis: 150 EUR

Fraaie olie/ azijnset met zilver. Set met kristallen schenkkarafjes met stopjes geplaatst in een zilveren houder met een rechthoekig gecontourneerde voet versierd met graveerwerk en voorzien van een b...

Antieke zilveren kandelaren
Startpreis 1.000 EUR

Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...

Secretaire met opstand, 1860
Ergebnis: 525 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Eiken dressoir
Ergebnis: 150 EUR

17e - 18e Eeuws eikenhouten Hollands dressoir met houtgestoken panelen en rillen. Oudere restauraties. Afmeting: 90 x 140 x 60 cm. In goede staat.

Lot zakhorloges
Ergebnis: 50 EUR

Houten doos met snijwerk, voorzien van 6 zakhorloges, diverse modellen, diverse metalen. Enkelen voorzien van een ketting. In redelijk goede staat.

Zilveren fazant
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren fazant, 835/000, mannetjes fazant. 14x3x6cm. ca 66 gram. Importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, na 1961. In goede staat

Dubbelloops jachtgeweer
Ergebnis: 120 EUR

19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer. Met graveringen. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.