19e Eeuws Hollands polychrome beschilderd spinnewiel met mangel. Afmeting: 107 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 39 x 97 x 12 cm. In goede staat.
Oude messing weegschaal met antieke gewichten. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken dienblad met vernikkelde omranding. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 55 x 34 x 4 cm. In goede staat.
Bronzen kaarskandelaar met marmeren basement. Jugendstil-stijl, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Lot divers antiek (6x). Bestaande uit: Parelmoer belijmde klok. Handgrip, hout, plated + parelmoer. Twee maal damesbeurs met parelmoer. Schildpad klapbril. Plus plated dekseldoos, China. Afmeting: 5 -...
Neo gotische eikenhouten plaquette met afbeelding van stier met vleugels. Polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: 37 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse kaarskandelaren van messing met putti. Neo renaissance. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Vier blauw geglazuurde bloempotten. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Hollands specerijenkastje met Petrus Regout Maastricht houders. Circa 1930. Afmeting: 38 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; tinnen kraantjeskan, twee blakers, vijzel en messing hanglamp. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Kleine apothekerskast voor aan de wand. Met messing beslag. Circa 1900. Jugendstil. Eikenhout met notenhout. Afmeting: 44 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische olielampen van terracotta. Middeleeuwen. Bodemvondst. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1890. Majolica scherven gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
Twee glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.