Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Met houtgestoken originele console/hocker. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 16 x Ø...
Zeer grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Wanli vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 43,5 cm. In matige staat.
Antieke Chinees porseleinen Wucai pot met floraal decor. Afmeting: 26,5 x 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 38 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren bij rijtuig decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen wandtegel met floraal/goud decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 20 x 20,1 x 0,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met paradijsvogel/landschap/goud decor. Gecontourneerd. Minimale chips. Afmeting: 22,6 x 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met kinderen. Met Familie Rose decor. Twee minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Twee schotels chip, één schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 12,8 cm. In redel...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor en Djokja zilveren montuur. Bovenrand schade + schade aan tuit. Afmeting: H 25,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen octagonale vaas met rondom figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Tuindecor met vazen + bodemmerk. Bestaande uit: drie koppen + zes schotels. Vijf schotels goed, minimale schilfers. Eén schotel haarlijn. Kopjes mini...
17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ruiter/figuur in rivier decor + goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met rode draak/Familie Verte /wolken decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas mogelijk bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schenkkan met bloesemboom decor. Deksel + handvat restauratie. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + karaktertekens. Eierschaal. Afmeting: 3 x Ø 8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte, Kang Xi schotel met strijdende figuren decor. Bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met Foo-honden decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met latere zilveren beugels. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees Kang Xi porseleinen kaststel. 17e - 18e Eeuw. Met figuren in berglandschap/pagode decor. Eén vaas gelijmd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 cm.In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein met drakenreliëf en okergeel glazuur. Met bodemmerk. Bestaande uit: drie cups op hoge voet, één kom en één bord. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met figuren in tuin decor en keizerlijk geel. Minimale chip. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Lichte randschade. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen patti pan met Imari floraal decor. Afmeting: 2,5 x 18,5 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met bloem/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe Queng Lung schotel met geisha in tuin decor. Randglazuur schades. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal met lekschaal. Queng Lung. Met floraal decor. Gecontourneerd. Minimale chip. Afmeting: 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung gemberpotten met landschap decor. Eén goed, één maal haarlijn, één maal chips binnenrand. Afmeting: H 7 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 25 x 27 x 23 cm. In goede staat.