Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Stadsgezicht met tram in de nacht en figuur in de regen. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Isidorus van Mens, 1917. 1890 - 1985. Vrouw in klederdracht kijkt naar schilderij in etalage. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Oosterse stad met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A. Baltes. Circa 1930. Oriëntaalse straat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
G.V. Derveaux. 1888 - 1958. Franse School. Frans riviergezicht. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
W. v.d. Vliet. 1856 - 1924. Landschap met boerin en koeien. In de stijl van de Haagse School. Beschadiging verf rechts boven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Albert Francois Mathijs. 1885 - 1956. Belgische School. Dame in interieur. Met kapitale houtgestoken lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 95 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. Boer met paardenkar bij Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In goede staat.
V. de Wal. Circa 1920. Hollandse School. Platbodems in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Stukje verf mist. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met platbodems. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Boerin bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Waterman. Circa 1930. Bosgezicht met boswerkers en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Vivari Ferenc. Hongaarse School. Circa 1920. Boerin bij boerderij en fruitboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Driemaster op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Theo Koch. 1881 - 1959. Dorpsgezicht Elburg (?). Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Twee maal A. Wapenaar. 21e Eeuw. Figuren voorstellingen naar oude meesters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen bij volle maan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 64 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuurportret met bewerkte bronzen omlijsting. Damesportret. W. Dupré. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.