Diese Webseite verwendet Cookies

50. Oktoberveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Drie antieke gravures, Divers 1327
Drie antieke gravures, Divers

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente 1338
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
A. Egter van Wissekerke, map met 12 litho's 1367
A. Egter van Wissekerke, map met 12 litho's

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Onduid. gesig., Winters bosgezicht 1371
Onduid. gesig., Winters bosgezicht

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
17e Eeuwse landkaart, Zutphania 1276
17e Eeuwse landkaart, Zutphania

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Boer met paardenkar 1292
Ongesigneerd, Boer met paardenkar

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Drie figuren 1293
Ongesigneerd, Drie figuren

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
B. Toscani, Abstracte collage 1377
B. Toscani, Abstracte collage

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria 1192
Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
3x Divers 1215
3x Divers

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Isaak Tirion, Gravure stad Goes 1365
Isaak Tirion, Gravure stad Goes

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
George Seveau, Kerk in Parijs 1197
George Seveau, Kerk in Parijs

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren 1199
Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Dames portret, Mata Hari 1342
Dames portret, Mata Hari

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Cornelis Kloos, Hollands landschap 1369
Cornelis Kloos, Hollands landschap

Ergebnis:

25 EUR