Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee antieke Chinese jardinieres, 1900
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Michel Seuphor, Abstract
Ergebnis: 80 EUR

Michel Seuphor. 1901 - 1999. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 51 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startpreis 350 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Twee bijzettafels
Ergebnis: 50 EUR

Twee bijzettafels. 1x Wortelnoten + 1x Oosters met marmeren blad. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.

Chinese antieke celadon schaal Ø 12,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.

Gestoken schaarstoel, 1900
Ergebnis: 70 EUR

Antieke eikenhouten gestoken schaarstoel met lederen bekleding en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 59 x 64 x 46 cm. In goede staat.

Duitse mahomiehouten kast, 1860
Ergebnis: 250 EUR

Duitse mahoniehouten kast met schrijflade en 3 gewone lades + één deurtje. Circa 1860. Afmeting: 182 x 50 x 92 cm. In goede staat.

Theekastje, 1910
Ergebnis: 100 EUR

Jugendstil theekastje van eikenhout met afneembaar presenteerblad. Circa 1910. Afmeting: 81 x 60 x 40 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees Imari kaststel
Startpreis 1.250 EUR

18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.

Twee bijzondere Satsuma dekselvazen
Ergebnis: 300 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse cake-stand, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Engelse cake-stand. Mahoniehout. Circa 1920. Eén poot gelijmd. Afmeting: H 89 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren collier en armband
Startpreis 300 EUR

Fraai zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit vele fijne gourmetschakels, deels voorzien van een geoxideerde bewerking. De armband en het collier hebben een groot veeroog als sluiting. maxim...

Lot zilveren horloges 3x
Ergebnis: 40 EUR

Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...

J.C. Snoeck, Handwerkende boerin
Ergebnis: 140 EUR

Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis
Ergebnis: 60 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Gouden hanger met granaat
Startpreis 110 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gram. Als nieuw

Etagere (boeken) kast
Startpreis 150 EUR

Etagere (boeken) kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 55 x D 33 cm. In goede staat.

Vier lederen Fema Italy design stoelen
Ergebnis: 150 EUR

Vier lederen met zwart metalen Fema Italy design stoelen. 60er - 70er Jaren. Gastone Rinaldi Pascale Thema Italy. Afmeting: 82 x 62 x 50 cm. In goede staat.

Johannes Pietersen, Winters bosgezicht
Ergebnis: 60 EUR

Johannes Pietersen. 1893 - 1970. Winters bosgezicht met malle jan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

Gouden bijbelslot
Startpreis 300 EUR

Geelgouden bijbelslot, 585/000, gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk en gepointilleerd decor. Deels gevuld met lak. ca 5,9 gram. 6x2,5cm. In zeer goede staat

Hollandse porseleinkast
Startpreis 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Witgouden creolen
Ergebnis: 150 EUR

Witgouden creolen, 585/000, met scharnieren steker. bolle creolen, ø 4 mm. grootte 17,5mm. ca 1,7 gram. In zeer goede staat