Sautals of Sautald? Franse School. 20e Eeuw. Impressionistische kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.
P.G. van Os, 1924. 1869 - 1944. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 53 cm. In redelijke staat.
Lot zilver met een antieke schaar voorzien van zilveren grepen, een grote breipendop met haak, een achtkantige naaldenkoker en een vingerhoed. Diverse gehaltes. totaal ca 96 gram. In goede staat
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Traditionele Indonesische dans. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.
Zilveren theedoos, 900/000, met sleutel. rechthoekige theedoos versierd met getrembleerde meanderbewerking, geplaatst op 4 bolpoten. ca 222 gram. 15x11x8cm. Deukje aan de zijkant, verder in goede staa...
Antiek 18e eeuws reismes met zilveren greep versierd met allegorische voorstelling en bekroond met een hond. Het mes zit in een bijbehorende schede van roggehuid met zilver voorzien van floraal gravee...
Zilveren bruidegomspijpje en lepels, 833/000, pijpje versierd met een acanthusblad, het pijpje ontbreekt. En een lot met 11 zilveren theelepels, 833/000, met een peervormige bak, een deels getorste st...
Hartmut Eing, 1992. 1938 - . Kleurrijke fantasie voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x 15 cm. In goede staat.
Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
L. Citroen. Stilleven met fruit, karaf en chinoiserie. Olieverf op linnen. Scheur in linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.
Zilveren ontbijtset, 950/000, Frankrijk, in cassette. Ontbijtset met een eierdop, servetband, lepel en schotel, allen versierd met graveerwerk met krullen en getrembleerd lijnendecor. De gehele set is...
M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, rechthoekig model met opstaande rand en geplaatst op 4 strakke poten. De schaal is volledig voorzien van een hamerslagbewerking. 20x13x6cm. ca 218 gram. MT.: Adolph Mayer, Fr...
Zilveren jat, 925/000, thorapointer met een bolle greep versierd met bloemendecor. lengte 30 cm. ca 113 gram. Iets gedeukt aan de bovenkant. Verder in goede staat.
William Douglas Almond. 1866 - 1916. Figuren in de kerk. Titel: Sheltered. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Amsterdams stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke zilveren doos, ovaal model versierd met parel- en filetranden. Voorzien van een scharnierend deksel met getrembleerde geschulpte rand. MT.: vermoedelijk Jacobus Carrenhof, Amsterdam. jl.:W:180...
Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.