Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke paraplustandaard, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.

Antieke lederen auto koffer, 1930
Ergebnis: 70 EUR

Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Ergebnis: 2.250 EUR

Antieke Friese zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model met krullen en bloemenmanden. Op de schaal staat 2 medaillons met allegorische voorstellingen. De horizontale geplaatste grepen zijn gemaakt...

Antiek schilderij, Oude monnik
Ergebnis: 200 EUR

Antiek schilderij. 18e Eeuw of ouder. Oude monnik. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen theepot + comfoor
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Duitse Stad Meissen porseleinen boulloir met Zwiebelmuster decor + messing comfoor. Circa 1920. Afmeting: 39 x 20 x 22 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Ergebnis: 40 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.

Zilveren doos, 19e eeuw
Ergebnis: 180 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model voorzien van een straal bewerking op het scharnierende deksel met monogram. De onderzijde en zijkanten zijn voorzien van een lijnenpatroon. De binnenzijde is ...

Zilveren theebus
Ergebnis: 250 EUR

Antieke zilveren doos, ovaal model versierd met parel- en filetranden. Voorzien van een scharnierend deksel met getrembleerde geschulpte rand. MT.: vermoedelijk Jacobus Carrenhof, Amsterdam. jl.:W:180...

Zilveren roomstel, 3 delig
Ergebnis: 180 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...

Zilveren bonbonschaal, 18e eeuw
Ergebnis: 275 EUR

Zilveren bonbonschaal, 925/000, met hengsel. Rond gecontourneerd bonbonmandje met gezaagd ovaal, ster en klaverdecor. En een opengewerkt hengsel met floraal decor. MT.: Francis Butty & Nicholas Dumee,...

Vuurvergulde hanglamp
Startpreis 650 EUR

19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Lot draadglas (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Opaline set + twee Venetiaanse vazen
Ergebnis: 50 EUR

Antiek drie-delig opaline glazen kaststel met floraal decor. Afmeting: H 24 - 36 cm. Plus twee Venetiaanse glazen vazen. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

3-Delig opaline kaststel
Ergebnis: 40 EUR

Antiek drie-delig Hollands opaline glazen kaststel met floraal decor. Handbeschilderd. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 38 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Strandgezicht
Ergebnis: 650 EUR

J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen
Ergebnis: 500 EUR

Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.

Zilveren sigarenkoker
Ergebnis: 250 EUR

Fraaie zilveren sigarenkoker, 925/000, volledig voorzien van kruldecor met aan één zijde een cartouche met een gegraveerde hond en kat, "per ardua virtus" "sans peur" en aan de andere zijde een fraaie...

Set geslepen kaarskandelaren
Startpreis 50 EUR

Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Startpreis 600 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...

Odeurflacon met gouden dop
Ergebnis: 325 EUR

Fraaie odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000, in cassette. Ovale gevormde flacon versierd met Russisch slijpwerk, voorzien van een ovale kraag en een dop versierd met getrembleerde ronde vormen...

Zilveren dienblad
Ergebnis: 550 EUR

Dienblad met zilveren rand en een glzen binnentableau, 833/000, Rijkelijk versierd met voluten, kwabben en floraal patroon. MT.: Lieshout & Co, Amsterdam, jl:E:1889.. Voorzien van winkelmerk: Hoeker e...

Oude brandweerhelm
Startpreis 90 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.

Belgisch percussie voorlader
Startpreis 325 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.