Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double rekband. Mechanisch. Rond horloge met een bewerkte rand met floraal decor. Met een goudkleurige wijzerplaat. ø 21mm. lengte 20 cm. Werkend. Glas iets besch...
Zilver met geelgouden oorstekers, 835/000-585/000, met roosgeslepen diamanten. Grote oorstekers met rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø 15 mm. totaal ca 9,1 gram. In goede staat
Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met camee. Ovaal gecontourneerde hanger versierd met graveerwerk en in het binnen gezet met een gesneden camee met voorstelling van een mannenportret. Onderaan de hanger ha...
Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 800/000, met bloemen, verlopend in grootte, gemaakt uit filigrain en bevestigd aan een gourmetcollier. 48 cm. 16-27mm. ca 16 gram. In goede staat
Industriële ladenkast van metaal + houten lades. Afmeting: 132 x 75 x 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke glazen blakers met petroleum. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 40 cm. In goede staat.
Gouden ring, 580/000, met diamanten. Ring met een slag en in het midden voorzien van een bolsewiek geslepen diamant, 0,60 ct, SI-P, In de rand om de diamant zitten aan weerskanten 14 geslep3en diamant...
Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...
Antieke Art Deco smeedijzeren tafellamp met persglazen kap. Rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Gouden oorstekers, 585/000, met drie bogen in wit-, geel- en roodgoud. 4x10mm. ca 1,0 gram. In goede staat
19e Eeuws mahoniehouten nachtkastje. Circa 1850. Afmeting: 80 x 36 x 35 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van libelles versierd met emaille, markesiet en robijn. 20x36mm. ca 4,6 gram. Nieuw.
Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Handgepolitoerd. Circa 1860. Afmeting: 95 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Antieke geelgouden streekbroche, 750/000, met granaat. Vierkante streekbroche, gemaakt van een sluiting, versierd met filigrain en knoppen. In het midden bezet met een vierkant gefacetteerde granaat. ...
Unieke Design hanger gesign. Otto Kern, Japis hart met groot geelgouden hangeroog, 750/000, bezet met 3 briljanten ca.0.13 ct. TW/VS, Lengte 95 mm, Totaal ca 159 gram. Nieuw
Engelse Chesterfield bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Vier diverse vrijmetselaar borden. Onder meer Kopenhagen. Plus twee polychrome Fayence + één maal Denemarken Copenhagen porcelain. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse polychrome Delftse borden. Divers, floraal. Twee borden gelijmd. Eén randrestauratie. Rest goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zes-pas mangaan tegeltableau met decor van uil op boomstronk. Randschilfers. Afmeting: 41x 28 cm. In goede staat.
Drie delen Herend porselein. Dekseldozen. Met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. Augarten Wien. Circa 1920 - 1930. Gardist + dame. Dame mist hand. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse pronkvazen met marmeren basement, druivenranken en bachus. Circa 1900. Eén vleugel stukje af. H 35 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen plaquettes met landschap/figuren decor. Afmeting: H 13 x B 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse tinnen bureaulamp met Pierrot. Circa 1920. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/dieren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Floraal/goud decor. Deksel scherf gelijmd. Afmeting: 22 x 25 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met smaragd en markesiet. Zilveren getorst collier voorzien van een zilveren element in het midden versierd met krullen en floraal decor bezet met smaragden en markesietstene...
Groot lot antieke brillen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee rijstwijn kopjes, floraal/tekst decor. Eén kop + schotel Chine de Commande. En één grote Familie Rose kom, floraal decor. Afmet...
Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Twee geelgouden ringen, 585/000, een geelgouden bandring met een rode steen in het midden, twee steentjes ontbreken, en een ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool. Totaal ca 5,9 gram. In rede...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Floraal decor. Eén kop goed, twee koppen haarlijn. Bordjes lichte randschilfers. Afmeting: kopjes Ø 7,5 x 4 cm. Afmeting: bordjes Ø 12 cm. I...
Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.
Pandora armband met bedels, 925/000. Pandora ar,mband met pandorasluiting en 16 bedels. ca 63 gram. lengte 19 cm. In goede staat
Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen. Octagonaal. Rondom met landschap/figuren/draak/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: 6 x 11 x 11 cm. In redelijke staat.
Twee paar geelgouden oorstekers, 585/000, Een paar oorstekers met granaat en een bewerkte rand en een paar oorstekers met halve maan bewerking en een zirconia. totaal ca 2,5 gram. Grootte ca 9 mm. In ...
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén pijpvaas met rood glazuur, en een wierookbrander met salamanders + bodemmerk. Bruin glazuur. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: drie schotels, divers, één beschadigd. Eén Satsuma trekpot met bodemmerk, tuit beschadigd. Afmeting: 6 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten tafel met twaalf 19e eeuwse Hollandse bloemtegels. Afmeting: 24 x 44 x 58 cm. In goede staat.
Witgouden rozetring, 585/000, met diamant en jade. Ring met een ronde rozet voorzien van een geschulpte rand. In het midden van de rozet zit een cabouchon geslepen jadesteen, ø 10mm. Om de jade zit ee...
Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...
Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...
Bijzondere Chinese geelgouden ring, 916/000, met jade. Massieve ring met een rechthoekige kop versierd met graveerwerk en bezet met een ovaal cabouchon geslepen jade. De zijkanten van de ring zijn voo...
Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Twee tafellampen met metalen voet en verschillende afbeeldingen op transparante kap. Holland. Afmeting: H 47 - 57 cm. In goede staat.
Jugendstil buffetkast. Noten. Circa 1900. Met onderin twee deuren + twee lades + uittrekbaar blad. Bovenste gedeelte met drie deuren + vakverdeling. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rood gevlekt glazuur. Afmeting: H 17,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.
Lot met drie broches, een ovale broche, 925/000, met filigrain en een figuur met kruik, 5x4cm, een broche in de vorm van een bloemenmand, 800/000, 6x7cm en een cameebroche/hanger met witmetalen bewerk...
Lot met diverse sieraden, met een zilveren, BWG, armband met bloemen gemaakt uit filigrain, een collier met achtvormige schakels uit filigrain, BWG, en een hanger met agaat.
19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.
Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Geelgouden entouragering, 585/000, met diamant. Ring met een grote rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,85 ct. ø rozet 11mm. ø 50. totaal ca 3,1 gram. In zeer goede staat
Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorstekers, 925/000, met roze steen. Ovale hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde zirconia en daaromheen een rand met zirconia's pavé gezet. 4x1,8cm. en een paar oorsteker...
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek vazen met figuren in landschap/bloemen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen penselen vazen met Foo-honden/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...
19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Divers. Onder andere Familie Rose et cetera. Eén pot gelijmd, rest goed. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antieke emaille kruideniersweegschaal van het merk Berkel. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 98 x 53 x 31 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas. Familie Rose met vogels in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.
Groot Oosters tapijt van zijde. Aardetinten. Afmeting: 187 x 280 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...
Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn en bok. Titel: Esmeralda. Door Eugene Marioton. 1854 - 1933. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.