Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.
Kristallen Piece de milieu met zilveren voet. Een geslepen vaas met omgeslagen rand met daaronder een kristallen schaal met slijpwerk en een gecontourneerde rand, mist een stuk. Het geheel is geplaats...
Fraaie zilveren doos, 875/000, vermoedelijk Perzië, vierkant model versierd met gestoken florale bewerking met ster- en ronde patronen. Het doosje is voozien van een scharnierend deksel en geplaatst o...
Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Zilveren thorarolhouder, 800/000, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en gezaagd decor met krullen en bladdecor. Op de koker zit een ovaal cartouche. ø3,1x16cm. Gedeukt. ca 48 gram.
Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. Liggende flacon, ovaal model met een geelgouden kraag en dop met bolle bewerking versierd met graveerwerk. Klein gaatje in de dop. Voorzien van binnenstop...
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor en scharnierend deksel. MT.: J.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.:V:1830. 13x8x2,4cm. ca 170 gram. Enkele restauratieplekjes verder in goede sta...
Lot met zilveren lepels en taartschep, 835/000, een theeduim en 5 theelepels met floraal bewerkte steel, 8,5-11cm, 10 theelepels met ribdecor, 11 cm, 6 theelepels met deels getorste steel en biedermei...
Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met gevlochten steel, bekroond met melkmeisje en bak met tekst en afbeelding boerengezelschap naar A. van Ostade. Mr. P. Baardwijk-Nieuwpoort. j.l.: S = 1928. Afmeti...
Aziatische zilveren kan, 925/000, op ronde voet met een bewerking van floraal decor met figuren. Voorzien van een greep met bamboe-decor. 15x11x12cm. ca 351 gram. Met aziatische keuren. In zeer goede ...
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Kristallen geslepen theebus met zilveren kraag en dop, 833/000. Achtkantig geslepen flacon met zilveren bolle dop voorzien van een rand met puntjesdecor, ø7x12,5cm. Kleine chip lands de onderrand. In ...
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.