Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Rik Jager, 1983. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese fayence wandschotel met spreuk 'Hoor ziet en zwijg'. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Amerikaanse compositie metalen Arts & Crafts bureauklok met lamp. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Duitse mechanische bronzen Vorderzappler klok. Neo barok. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met biedermeier graveerwerk op het scharnierende deksel.; Langs de zijkanten is de doos versierd met lijnbewerking. 13,5x8x2 cm. Voorzien van een gravur...
Lot met 3 zilveren doosjes, één achtkantig doosje met rechthoekig, deels gestreept decor op het deksel, 5x5x1cm, een rond doosje met parelrand en knerrenrand, ,ø4,5x1,5 cm, beiden 833/000, en een rond...
Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 750/000, met diamant, robijn en saffier. Choker met een fijn ankercollier in het midden versierd met een V-vormig element bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. v...
Antieke rosé gouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde saffier in een gladomzetting en daaromheen een rand met 10 diamanten met een oud b...
Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Royale witgouden rozet ring, 750/000, met diamant. Ring met een fantasieroset bezet met briljant geslepen diamanten, oud en nieuw slijpsel, in diverse maten, totaal ca 1,3 ct, P. ø rozet16 mm. Bevest...
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
2x Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl. Draaistoel, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Twee zilveren tasbeugels, 833/000, en een broche, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel voorzien van floraal graveerwerk en zwart velours tas, 8 cm, een tasbeugel met parelbewerking, vissen en geschulpte...
Zilveren specerijenbakje, 925/000, bestaande uit 2 ronde bakjes met cannelures en parelrand, op bolpootjes, verbonden door middel van een hengsel met bol. Voorzien van 2 glazen binnenbakjes. MT.: J.M....
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Kleinere kom chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 17 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Modern landschap. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.