Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.
Ergebnis: 2.250 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond
Ergebnis: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. Floraal/haan/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.

Koperen houtbak
Startpreis 60 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.

Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Ergebnis: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Startpreis 90 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Drie delen antiek snijwerk
Startpreis 40 EUR

Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 25 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschap/goud decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Stilleven
Ergebnis: 300 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Corry Leushuis, Modern stadsgezicht
Startpreis 150 EUR

Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Vier Heilig beelden
Startpreis 70 EUR

Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.

Monogram, Vissersvolk bij netten
Ergebnis: 200 EUR

Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

Limoges miniatuur set tafel met stoelen
Startpreis 120 EUR

Miniatuurset met tafel en stoelen zilver plated voorzien van limoge inleg. Set met een tafel, stoelen met leuning en 4 stoelen. Allen stoelen zijn versierd met 2 limoges voorzien van schilderingen van...

J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap
Ergebnis: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Indiase School
Startpreis 650 EUR

Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Startpreis 650 EUR

Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Indonesisch houten figuur
Startpreis 25 EUR

Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

D.J. Hazelzet, Figuren bij kerk
Startpreis 450 EUR

D.J. Hazelzet. 1889 - 1953. Figuren bij kerk te Como - Dyomo E. Broletto. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 43 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas op vergulde messing console. Figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.