19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Mondgeblazen blauw-glazen windlicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Lot van 35 stuks antieke blauw-witte bloem tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Engels Staffordshire Oakwood servies met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, ontbijtborden, diepe schalen, grote borden, kop + schotels en schalen. Afmeting:...
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.
Vijf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: twee schenkkannen, en drie kastkommen. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...
Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.