Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Mahoniehouten penantkast
Ergebnis: 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 33,8 cm.
Startpreis 275 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.

Gouden broche met bloemenmand
Ergebnis: 200 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam

Karaffenset + presenteerblad
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1860
Startpreis 120 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.

Witgouden broche
Startpreis 140 EUR

Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat

Zilveren keelknopen + armband
Ergebnis: 80 EUR

Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.

Russisch ikoon
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 310 x 195 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Prachtig fijn geknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Lichtblauw en rood van kleur. Afmeting: 310 x 195 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 436 x 298 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Groot Perzisch kleed met prachtig floraal motief en medaillon in het midden. Rood en blauw van kleur. Afmeting: 436 x 298 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Ergebnis: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 161 x 112 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Oud Perzisch kleed. Bont. Floraal/vogel decor. Afmeting: 161 x 112 cm. In goede staat.

Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht
Ergebnis: 700 EUR

Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Garderobe met spiegel, 1920
Startpreis 60 EUR

Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.

Lot sieraden (bodemvondsten)
Ergebnis: 50 EUR

Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...

Bureau + tafellamp
Startpreis 80 EUR

Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.

Zilveren thorarolhouder
Startpreis 200 EUR

Zilveren thorarolhouder, 800/000, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en gezaagd decor met krullen en bladdecor. Op de koker zit een ovaal cartouche. ø3,1x16cm. Gedeukt. ca 48 gram.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Flacon met gouden dop
Startpreis 120 EUR

Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. Liggende flacon, ovaal model met een geelgouden kraag en dop met bolle bewerking versierd met graveerwerk. Klein gaatje in de dop. Voorzien van binnenstop...

Cor Noltee, Havengezicht
Startpreis 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1900
Startpreis 120 EUR

Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Bosven bij avond
Startpreis 200 EUR

J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Ergebnis: 70 EUR

Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.