Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Ovale rozetoorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en een rand met 8 gefacettteerde granaatjes. ø oorknop 10x12mm. ca 3,0 gram. In goe...
Geelgouden knoopsgat versierder, 585/000, in de vorm van een insect met als lichaam een ovaal cabouchon geslepen turkoois. 24x20mm. ca 3,0 gram. MT.: H.Kreeft, Hoorn ca 1916. In goede staat
Colliert van ronde agaatkralen in verschillende kleuren, ø 10,5mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met zirconia's. Aan het collier hangt een ovale geelgouden hanger met een ovale cabouchon g...
Collier van 3 rijen fijne bloedkoralen, ø3,2mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met graveerwerk en een ovale bloedkoraal, met bijpassende eindstukken. Breedte 20 mm. lengte...
Geelgouden kruis, 585/000, met spinel. Opengewerkte broche met gekrulde bewerking en in het midden voorzien van een zetkast bezet met een gefacetteerde blauw spinel. 57x37mm, inclusief oog. ca 6,1 gra...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een massieve band en in het midden voorzien van een ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde saffier. Aan weerskanten van de saffier zit er ...
Witgouden slagring, 750/000, met diamant. Ring met een brede bewerkte slag met daartussen een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Gemerkt Donna Oro. Breedte 12 mm. ca 5,2 gram. ø 51. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met saffier, smaragd en robijn. Armband met rechthoekige schakels bezet met 4 rond gefacetteerde robijnen, smaragden of blauw saffieren. De 9 x-vormige tussenschakels zijn...
Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers, 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...
B. Retaux. 1947 - . Franse School. Dorpsstraat Marrakesh. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Ivan Komarek, 1998 Praag. 1956 - . Verso Prof. C. Martin. Portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.