Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese republiek vaas + sokkel, H 25,5 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met krijger/paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Stier
Ergebnis: 90 EUR

Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Blauw-glazen windlicht
Ergebnis: 100 EUR

Mondgeblazen blauw-glazen windlicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Bloedkoralen collier
Startpreis 180 EUR

Collier van 3 rijen fijne bloedkoralen, ø3,2mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met graveerwerk en een ovale bloedkoraal, met bijpassende eindstukken. Breedte 20 mm. lengte...

Zandstenen kapel
Startpreis 1.200 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, L 22 cm.
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Gewerentas+gordel
Startpreis 100 EUR

Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups, H 3,5 x Ø 8,2 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met vlinder, pompoen en goud decor. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Chinese Yongzheng vaas, H 17 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Yongzheng vaas met geisha/hert decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

18x Diverse antieke gewichten
Ergebnis: 40 EUR

Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.

2 Zilveren armband, Djokja
Ergebnis: 120 EUR

Twee zilveren Djokja klembanden, 800/000. breedte 55 mm en 40 mm. Totaal ca 62,5 gram. In goede staat

Zilveren collier en hanger met edelstenen
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren collier, 835/000, en hanger, 925/000, met edelstenen. Slangcollier met daaraan een ruitvormige hanger bezet met turkoois, tijgeroog, amethist, lapis lazuli en koraal. 46x64mm, ø collier 3 mm....

Antiquarisch boek
Startpreis 100 EUR

Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.

Twee antiquarische boeken
Ergebnis: 110 EUR

Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden broche met amethist, jade en diamant
Ergebnis: 475 EUR

Fraaie florale geelgouden broche, 585/000, met amethist, jade en diamant. Broche met 3 amethisten geslepen als bloemen en 2 jadestenen als bladeren. In de amethistbloemen zit een witgouden zetting met...

Zes Japanse Imari borden Ø 24 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Zes 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Japans Imari
Ergebnis: 70 EUR

Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden collier met bollen
Startpreis 450 EUR

Gouden collier met bollen, 585/000. Roodgouden slangcollier met 2 geelgouden, 2 witgouden bolletjes en in het midden een groot roodgouden bolletje. 6 mm. 45 cm. ca 9,0 gram. In goede staat

Grote Satsuma vaas, H 77 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Grote Satsuma vaas met figuren/feniks/goud decor. Afmeting: H 77 cm. Circa 1920. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Ossenspan met ploeg
Startpreis 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Ossenspan met ploeg. Circa 1900. Afmeting: 12 x 35 x 11 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, H 23 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.