Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee delen Chinees porselein
Ergebnis: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Vergulde zilveren herinneringslepel, 18e eeuw
Startpreis 350 EUR

Zilveren herinneringslepel, 934/000, voorzien van volledige vergulding met een dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. De bak is voorzien van een naald en gravure: L..J.Hoogendorp en J.W. va...

Karaf met zilver en kristal
Startpreis 250 EUR

Fraaie Hollandse karaf met kristal en zilver, 833/000, achtkantige fles met ronde hals versierd met floraal geëtste bewerking. De voet van de karaf is voorzien van een gezaagde zilveren houder versier...

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 180 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met biedermeier graveerwerk op het scharnierende deksel.; Langs de zijkanten is de doos versierd met lijnbewerking. 13,5x8x2 cm. Voorzien van een gravur...

3 Zilveren snuifdoosjes
Ergebnis: 90 EUR

Lot met 3 zilveren doosjes, één achtkantig doosje met rechthoekig, deels gestreept decor op het deksel, 5x5x1cm, een rond doosje met parelrand en knerrenrand, ,ø4,5x1,5 cm, beiden 833/000, en een rond...

2x Belinda Tahapary, Abstract
Startpreis 100 EUR

Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

2 Zilveren tasbeugels en broche
Startpreis 70 EUR

Twee zilveren tasbeugels, 833/000, en een broche, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel voorzien van floraal graveerwerk en zwart velours tas, 8 cm, een tasbeugel met parelbewerking, vissen en geschulpte...

Tafelstuk met zilver
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren specerijenbakje, 925/000, bestaande uit 2 ronde bakjes met cannelures en parelrand, op bolpootjes, verbonden door middel van een hengsel met bol. Voorzien van 2 glazen binnenbakjes. MT.: J.M....

Lot porselein, divers
Startpreis 25 EUR

Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.

Henk ter Horst, Abstract
Startpreis 80 EUR

Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

Arts & Crafts bureauklok, 1910
Ergebnis: 80 EUR

Amerikaanse compositie metalen Arts & Crafts bureauklok met lamp. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Duitse Vorderzappler klok
Startpreis 190 EUR

Duitse mechanische bronzen Vorderzappler klok. Neo barok. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Witgouden choker met diamant saffier, robijn
Ergebnis: 600 EUR

Witgouden choker, 750/000, met diamant, robijn en saffier. Choker met een fijn ankercollier in het midden versierd met een V-vormig element bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. v...

Antieke lady Di ring
Startpreis 850 EUR

Antieke rosé gouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde saffier in een gladomzetting en daaromheen een rand met 10 diamanten met een oud b...

Witgouden ring met diamant
Startpreis 1.000 EUR

Royale witgouden rozet ring, 750/000, met diamant. Ring met een fantasieroset bezet met briljant geslepen diamanten, oud en nieuw slijpsel, in diverse maten, totaal ca 1,3 ct, P. ø rozet16 mm. Bevest...

Drie Chinese kommen Ø 10 - Ø 17 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Kleinere kom chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 17 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Delfts, divers (8x)
Ergebnis: 90 EUR

Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Buffetklok, 1930
Ergebnis: 35 EUR

Buffetklok. Amsterdamse School. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 24 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Collier met saffieren
Ergebnis: 150 EUR

Collier, 333/000, met saffieren. geslepen gourmetcollier met daartussen 5 ovale gladomzettingen bezet met ovaal gefacetteerde saffieren. Voorzien van een veeroog. Breedte 2-4.-,5mm. lengte 42 cm. ca 5...

Rik Jager, Moderne compositie
Startpreis 150 EUR

Rik Jager, 1983. 1933 - . Nieuwe Haagse School. Moderne compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2 Delen kristal met zilverwerk
Ergebnis: 100 EUR

Twee delen kristal met zilver, 833/000. Een ovaal bonbonmandje met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, 17x12x15cm, en een kristallen coupe, met amandelslijpsel en ruitdecor, g...

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 50 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Floraal decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 50 x Ø 35 cm. In redelijke staat.