Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil pianokruk met stoffen zitting. Circa 1910. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel. Amsterdamse School. Circa 1930. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen vazen Circa 1930. (1) Copier Leerdam bolvaas, één chip. (2) Onbekend, dikwandige vaas. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse oude (parfum) flacons. Kristal + glas. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse mondgeblazen karaffen met florale etsen. Afmeting: H 21 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen oud glaswerk. (1) Wijn-decanter op smeedijzeren houder. (2) Art Deco dienblad (3) Kristalglazen karaf. Afmeting: 34 - 51 cm. In goede staat.
Lot kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cocktail shaker + zeven kaarskandelaren. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Vier delen antiek waaierkristal. Bestaande uit: Boterstolp, drie schalen in scheepjes-vorm. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: twee schenkkannen, en drie kastkommen. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke borden. Divers. Eén handbeschilderd bord met zilveren beugel + landschap decor. Twee keramieken borden uit Frankrijk, Choisy le Roi. Eén Brocanteur bord met bodemmerk, Frankrijk, chip. Eé...
Antieke Makkumer Tichelaar poloychrome fayence schenkkan. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Lot divers aardewerk. Holland. Onder andere Petrus Regout, oud Delft/Ram et cetera. Afmeting: 7 - 38 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twaalf oude Chinese gebedskralen. Gestoken olijfnoten. Twaalf boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 cm. In goede staat.
Tibetaanse sieradenkist met leder bekleed + florale beschildering. Octagonaal. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekseldozen met floraal decor. 19e Eeuw. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine figuur. Meisje met parasol. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. (1) Bordje, melk/bloed. (2) Kom, floraal/vogel decor, minimale chip. (3) Republiek vaas, landschap/tekst decor. Afmeting: 12 - 21 cm. In redelijk/goede s...
Zeldzame Chinees bewerkte noot op console. Floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met gevlochten steel, bekroond met melkmeisje en bak met tekst en afbeelding boerengezelschap naar A. van Ostade. Mr. P. Baardwijk-Nieuwpoort. j.l.: S = 1928. Afmeti...
Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geribbelde empire naaldenkoker voorzien van hartvormig schild. Afmeting: 11 cm. Gewicht circa 16 gram. Licht bedeukt. Verder in goede staat.
Kristallen odeurflacon met zilver, 833/000. Rechthoekige flacon met geblokt slijpwerk voorzien van een zilveren element met bandgravure en een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Voorzien van bin...
Odeurflacon met zilver, 833/000. Rechthoekig/ovaal geslepen flacon met grote zilveren kraag met graveerwerk en een dop met graveerwerk. Voorzien van binnenstop. 3,5x2x9cm. klein deukje in dop, verder ...
Drie delen zilver, met een kristallen odeurflacon met zilveren dop, 11 cm, een tafelkandelaar op ronde voet, ø8x8cm. en een kleine miniatuur schenkkan met matte bewerking. 5x4x8cm. Een enkel deukje. I...
Vijf-delig plated koffie/thee servies. Pompoen vormig. Canada Marlboro Plate. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 60 cm. In goede staat.
Zilveren breischede, 833/000, met bandelwerk en clip met monogramgravure A.F.A.. 16 cm. iets gedeukt. MT.:P.R.Cabboes, Leeuwarden, 1837-1859. ca 22,6 gram.
Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...
Antiek geslepen kristallen lodereinfles op geslepen voet, met 835/000 zilveren montuur en dop. Compleet met geslepen stop. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Geslepen twee-delig kristallen roomstel met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren monturen. Bestaande uit: Roomkan en suikerkom. Mr. C. Mansveld - Rotterdam. ø 10 x 11 cm en 8 x 5 x 8 cm. In g...
Lot zilveren sieraden met manchetknopen, verschillende zilveren kettingen met hangers, een gesp, 1911, gitten en zwarte kralen. zilver ca 98 gram. In goede staat
Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. De rand en de achterzijde van het horloge zijn voorzien van een bewerking. ø 44mm. mechanisch, werkend. In goe...
Set zilveren sieraden, 925/000, met roze steen. Gourmetcollier ,met een grote hanger in een bloemvorm met roze stenen en een rand met zirconia's. ø 36 mm, lengte 60 cm, een fijn slangcollier met een s...
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat
Twee paar geelgouden oorstekers, 585/000, een baar oorknoppen in de vorm van vlinders, 8x6mm, en een paar gouden oorhangers met een druppelvormige rijnkiezel. lengte 22mm. Totaal ca 3,5 gram. In goed...
Zilveren broche, 925/000, Art Deco-stijl, rechthoekig model bezet met markesiet en granaat en deels voorzien van een vergulding. 49x11mm. ca 9,4 gram. In goede staat
Lot met vier zilveren staafbroches, een staafbroche met in het midden een rozet met similies en een roze steen, een broche met ovale bewerking en een blauwe steen, 6 cm, een massieve broche met in het...
Lot met 4 Swatch horloges, met 3 grote en 1 klein model. Met batterij. Bij een band is een stukje af.
Twee mechanische double horloges, één horloge met een vierkant gecountourneerde kast,, ronde wijzerplaat, rookkleurig met bewerking. Gemerkt: Parat, shockproof, mechansich, voorzien van een rekband, e...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.