Antiek zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 26 - 42 cm. In goede staat.
Zware messing Hour Lavigne bureauklok in renaissance-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse bisquit porseleinen tafelklok. Engel met telescoopkijker + barometer + enchappement klok in bolvorm. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén ornament los er bij. Afmeting: 37 x 33 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Art Deco pendule van messing. Achtdaags-stil uurwerk. Circa 1915. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtlichtklok. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antiek Duitse wortelnoten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Art Deco pendule van coromandelhout. Slagwerk op drie gongspiralen. Circa 1930. Afmeting: 23 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met putti + schilderspalet. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen pendule met antiek uurwerk. Floraal/goud. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén wijzer mist. Behoeft reiniging. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Hollandse Delfts porseleinen klok. De Helpoort te Maastricht. Circa 1920. Duits Mercedes uurwerk. Veer zit vast. Eén minimale chip. Afmeting: 28 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur van Gustav Becker. Deels overgebeitst. Afmeting: 99 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met datum-aanduiding en spillegang. Laporte or Ville Franche. Deukje in wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Franse bronzen Louis Seize astrologie pendule. Plated + verguld. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Kleine kolompendule (Josephientje). Notenhout. Circa 1920. Stil uurwerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1920. Afmeting: H 209 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1890. Junghans. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Weense geëboniseerde snaarregulateur. Schutzmarke W.C. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Grote antieke Weense notenhouten regulateur met seconden aanduiding en papieren wijzerplaat. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met mahonie en intarsia. Dag + seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.