Eikenhouten nachtkastje met jalouziedeur. Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 47 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met velours. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 74 x 86 x 43 cm. / 74 x 86 x 86 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau in ongerestaureerde goede staat. Uitneembaar. Circa 1920. Afmeting: 77 x 126 x 76 cm.
Ovale bijzettafel met intarsia. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 69 x 41 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse palissander speeltafel. Circa 1820. Empire. Fineerschade. Afmeting: 73 x 90 x 45 cm. / 73 x 90 x 90 cm. In redelijke staat.
Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 55 x 107 cm. In goede staat.
Twee verguld houten piëdestals met etages + marmeren bladen. Empire-stijl. Afmeting: 73 x 27 x 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse palissander kussenkast met geëboniseerde zuilen, snijwerk, koppen en lades. Afmeting: In goede staat.
Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 78 x 125 x 101 cm. In goede staat.
Hollandse gepolychromeerde bank met annotatie 1764. Afmeting: 45 x 88 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met floraal snijwerk. Grote kroon. Circa 1860. Afmeting: 218 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Antiek theekastje van eikenhout met geëtst glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 40 x 85 cm. In goede staat.
Oude spiegel met antieke kroon. 20e Eeuw. Afmeting: H 105 x B 66 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten porseleinkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Antieke draaibare Jugendstil bureaustoel van beukenhout met lederen zitting. Circa 1910. Afmeting: 80 x 61 x 50 cm. In goede staat.
Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse tafel met lades. Rondom met divers houten bandintarsia versierd, ook op blad. Louis Seize. Oudere reparatie. Afmeting: 76 x 86 x 58 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uittrektafel met taps toelopende poten. Tussenbladen missen. Afmeting: 73 x 195 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Oude wit-geschilderde houten piedestal met marmeren blad en floraal/parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagieretafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 134 x 36 x 68 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten plantentafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Antieke bobbing plantentafel van beukenhout, in notenkleur gebeitst. Circa 1920. Afmeting: H 91 x Ø 36 cm. In goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Twee wortelnoten salontafels met queen Anne poten. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 - 123 cm. In goede staat.
Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.
Grote Chinese salontafel van hardhout, met marmer en parelmoer inleg op blad. Enkele beschadiging. eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 111 cm. In redelijk/goede staat.
Vlinder-vormige bijzettafel met klapbaar blad en vakverdeling. Fijnhout belijmd met florale marqueterie. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Eikenhoten tafel ca 1920 met gebogen poten en onderlinge kruisverbinding. Queen an stijl in goede staat 74x110x65 cm.
Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse notenhouten Louis Seize secretaire met opstand, band intarsia, vaas inleg, bloemen et cetera. Met bronzen beslag. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeti...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lade en vergulde bronzen monturen. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Schrijfbureau met opzet. Circa 1920. Massief eiken. Onderstuk met twee deuren en drie lades. Bovendeuren met snijwerk. Afmeting: 147 x 133 x 64 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse bijzettafel, verguld, met marmeren blad en messing beslag. Afmeting: 83 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast. Circa 1920. Massief eiken. Met drie deuren, waarvan middelste deur van glas is voorzien. Met drie lades. Afmeting: 197 x 210 x 54 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken vergulde wandtafel met putti en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 83 x 74 x 26 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten gepolitoerde halve maantafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 75 x 29 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke triptychon van eikenhout met wandbevestiging. Handbeschilderd, met Latijnse schriften en signatuur H.B. 1930 - 1939. Afmeting: 120 x 145 x 7,5 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten twee-deurs vitrinekast met snijwerk en leeuwenkoppen. Neo renaissance. Afmeting: 173 x 112 x 45 cm. In goede staat.
Ovale vossenkop-tafel van massief eiken. Frankrijk. Circa 1870. Afmeting: 53 x 114 x 100 cm. In goede staat.
Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Art Deco boekenkast. Walnoothout fineer. Circa 1920. Afmeting: 176 x 201 x 49 cm. In goede staat.
Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.