Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 8,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord. Geisha's met parasol/watervogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Chinese Yixing steengoed trekpot met boomschors/bamboe effect. Afmeting: 9 x 10 x 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kopjes. Twee oorkopjes één chip. Eén kopje goed. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese Yixing steengoed trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees/Kantonees porselein met figuren/floraal/insecten decor. Bestaande uit: Theekan, chip tuit. En twee kopjes + één schotel, één haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In redelijk/g...
Chinees porsleinen vaas met opgewerkte draak en wolken. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee grote vazen, gelijmd. Kleine vaas, gaaf. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompet-vormige vaas met landschap/draak decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor + bodemmerk. Tuit beschadigd. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: 6,5 x 37,5 x 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schaal met tuin/eenden decor. Eén decor. Afmeting: 6,5 x 37 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met waterlandschap/pagode decor. Gerestaureerd. Afmeting: 42 x 34,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor. Eén bodemmerk. Haarlijnen + gelijmd. In matig/redelijke staat. Afmeting: Ø 21 - 22 cm.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. (1) Tuin/baars decor + bodemmerk, gelijmd + chip. (2) Watervogel decor, chip + haarlijn. (3) Tuin/krekel decor, gekramt. Afmeting: Ø 17 - 22 c...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met mandarijn decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. (1) Perzik/granaatappelen decor. (2) Geisha's in tuin decor. Afmeting: Ø 12 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met pioenroos/vleermuis/golf decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 7,5 x Ø 15,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Rose republiek vazen. Figuren/floraal/feniks/tekst decor. Met bodemmerk. Eén kleinere vaas chip. Eén kleinere vaas haarscheur. Afmeting: H 20 - 26 cm. In redelijk/goed...
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren/olifant decor. Randschade. Afmeting: H 22 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas in balustervorm met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met Chinese man + kikker decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met verso ook draken + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma boeddha van porselein. Met floraal/goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot op Christofle plated comfoor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oker glazuur en figuren in interieur decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor + tekst. Op houten consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Haarlijn bodem + bovenrand. Afmeting: H 19,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in tuin/veranda decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met druivenranken decor + zes tekens bodemmerken. Bakfout bodem onderrand. Eén minimale schilfer. Afmeting: H 5 x Ø 17 cm.
Drie Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. 18e Eeuw. Afmeting: 5 - 10,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi capucijne kom. Tuin/konijn decor + bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 8 x Ø 18 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen + bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met bamboe/vogel decor. Haarlijnen, twee randschades. Afmeting: H 9 x Ø 17,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met kempvissen decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 8 x 13 x 6 cm In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden. Floraal/vaas decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met figuren in landschap decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden. 18e - 19e Eeuw. (1) Geisha's in tuin decor, beschadigd. (2) Floraal, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 19,5 - 23,8 cm. In matig/redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met draken/goud/foo-hond decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met lange lijs/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel in bloemvorm met gouden tekst. Bodemmerk. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen nap met fruitboom/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas in republiek-stijl. Landschap/tekst/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenpot met rondom een grote draak in wolken decor. Afmeting: H 30 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse/Chinees porseleinen kom + kwispedoor. Kwispedoor, chip. Kom, chip + haarlijn. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met feniks decor. Afmeting: 20 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. (1) Familie Rose krekeldoos. (2) Familie Rose dekseldoos, haarlijn. (3) Drie capucijne kopjes, waarvan één beschadigd. Afmeting: 6 - 12,5 cm. In redelijk/goede sta...
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen rijstwijn kopjes met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jager voorstellingen. Drie delen chips. Eén schotel gelijmd. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met floraal decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met deksel. Rondom figuren/goud decor. 18e Eeuw. Scherf ingelijmd. Deksel gaaf. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese + Japanse kom. (1) Queng Lung, floraal decor, lichte randschade. (2) Japanse drakenkom met feniksen en karaktertekens, goed. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oker-gele Chinees porseleinen drakenborden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.