Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Zilveren doosjes
Ergebnis: 100 EUR

Twee zilveren pepermuntdoosjes, 833/000, vierkant gecontourneerd model, één voorzien van een scharnierend deksel versierd met floraal graveerwerk, MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:O:1873. En een doo...

Zilveren koekdoos met onderschotel
Startpreis 680 EUR

Zilveren koektrommel op onderschotel, 833/000, ovaal model met scharnierend deksel en versierd met parelranden. De koekdoos is aan de onderzijde voorzien van stof. MT.: H.W. van Riel, Amsterdam, jl.:b...

Twee zilveren wandblakers
Startpreis 350 EUR

Twee zilveren wandblakers, 934/000, 3 armig versierd met lichten voorzien van een rasterachtige lijnbewerking met opgesoldeerd leeuwmacaron. Het peervormig schild is versierd met een vrouwelijke krijg...

Twee zilveren tondeldoosjes
Ergebnis: 190 EUR

Twee zilveren tondeldoosjes, 800/000, met gedreven bandbewerking en graveerwerk. Beide tondeldoosjes zijn voorzien van een ketting. 20x80mm. en 17x100mm. Wat sleets en een paar kleine scheurtjes. Verd...

Twee antieke borden
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.

Twee Meissen dekselpotten
Ergebnis: 225 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.

Meissen Böttcher beker
Startpreis 70 EUR

Meissen Böttcher porseleinen beker met hermelijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, H 19,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Zilveren chatelaine met naai-accessoires
Ergebnis: 475 EUR

Zilveren chatelaine met rokhaak voorzien van een schaar met zilveren grepen, een hartvormig naaldkussen met zilveren rand en een gecontourneerde zilveren breischede met bandelwerk en graveerwerk. Verb...

Harry de Jager, Abstract
Startpreis 80 EUR

Harry de Jager. 1922 - 1984. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 44 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Twents landschap
Startpreis 380 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur waterketel
Ergebnis: 50 EUR

835/000 Zilveren miniatuur waterketel met deksel, staand op losse vierpoot. Mr. H. v.d. Laan - de Vries, Haarlem. Circa 1900. Afmeting: 4 cm. Gewicht circa 6 gr. In goede staat.

Zilveren muntenbeker
Startpreis 950 EUR

Bijzondere zilveren muntenbeker, 800/000, gemaakt door Wilkens & Söhne, Bremen. Een rond gecontourneerd model voorzien van vier 16e/17e eeuwse munten van Ferdinand III. D. G.Rom IMP. S.A.G.H.B.Rex. ,...

Zilveren schaal met blauw glas
Startpreis 130 EUR

Zilveren schaal met blauw glas, 833/000/ Bolle glazen schaal met zilveren houder uitgewerkt met bloemdecor, geplaatst op een ronde voet. Amsterdam, jl.:Y:1933. ø12x7-9cm. ca 200 gram. Kleine chip in h...

Zilveren mosterdpot
Startpreis 250 EUR

Grote zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op ronde voet met een bak uit geschulpt draadzilver en een rand voorzien van culots en parelbewerking. Porto, Portugal. 12x9,5x18cm. Met ...

Zilveren mosterdpot & zoutvat met blauw glas
Startpreis 350 EUR

Zilveren mosterdpot en specerijenbakje, 800/000, met blauw glazen binnenbakjes. Een rond mosterdpotje met guirlandes en een medaillon, geplaatst op 3 poten. Met scharnierend deksel voorzien van gravee...

Lot zilveren lepels, 7x
Startpreis 60 EUR

Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...

Zilveren menageset
Ergebnis: 600 EUR

Prachtige menageset met kristal en zilver, 934/000. Zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met een ribbewerking langs de rand en een getorste rand. Voorzien van een greep en 4 houders waarvan de ...

Set karaffen met zilveren voet
Ergebnis: 190 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen, buikmodellen met ruit- en waaierslijpsel, voorzien van een greep en schenktuit, geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. Voorzien van stoppen. 12x10x30c...

Perzische kruithoorn
Startpreis 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.

Vier antieke revolvers (defect)
Ergebnis: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.

2x Antieke kousenband pistolen, L 12 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.