W.J. Pasman. 1905 - 1984. Wintergezicht met boerderij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden tandenstoker, 585/000, met guilloche bewerking en hangeroog. 8,5cm. Brutogewicht 5,3 gram. In goede staat
Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van zoetwaterparels en gefacetteerde jadekralen bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. ø 8,5 mm. lengte 43 cm. In goede staat
Zeer smalle antieke vergulde houten spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 205 x B 24 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.
Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...
Engels secretaire met glasopbouw. Circa 1820. Massief eiken. Met bovenin twee glazen deuren. Onderin vijf lades + schrijfblad. Afmeting: 226 x 117 x 53 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...
Twee antieke dikke Perzische tegels in lijst. Met afbeelding Perzische damesbustes. Bodemvondst. Gelijmd. Afmeting: circa 19 x 19 cm/st. In redelijke staat.
Zilveren tablet, 925/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabsich Gmund. ca. 119 gram. 20x12x0,5cm. In goede staat
19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.
Groot notenhouten 50er-jaren dressoir. Vier lades + twee deuren. Afmeting: 220 x 85 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren suikerstrooier, 833/000, Empire, met schuitvormige bak versierd met zaagwerk en voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, vermoedelijk Rotterdam, jl.:Y:1805. 8x14cm. ca 28 gram. In goede staa...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee Chinees of Japans porseleinen wandschotels met monstervissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tazza met bachus dragende bewerkte schaal met oogst + druivenranken. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribben op de hoeken, geplaatst op een bolle zilveren voet met gecontourneerd zwart houten basement. De tabakspot is voorzien van een d...
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zilveren botermes, 833/000, met agaten heft, gecontourneerd zilveren lemmet fraai versierd met graveerwerk. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.:T:1853. 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet op houten sokkel. Figuren in landschap decor. Mogelijk bovenrand schade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zilver met geelgouden ring, 835/000-585/000, met oud diamant. Ring met een grote rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø rozet 18 mm. ca 7,8 mm. ø52. In goede staat
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Blauw-witte Chinees porseleinen vaas met prunus decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een fijne band en voorzien van een sierlijke ovale kop bezet met diverse zirconia's in diverse kleuren. Grootte kop 14x22mm. ø 53. ...
Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen blanc de chine Quan Yin. Met bodemmerken. Vingers beschadigd, bloem en kleed chip. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een oplopende V-vorm, voorzien van een geruwde bewerking en in het midden bezet met 3 rijen met singlecut geslepen kleine diamanten. breedte ring 10 mm....
Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels. Paradijsvogel/floraal/goud decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,3 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele navetvorm in het midden een witgouden element met 2 singlecut geslepen diamanten. 12x8mm. ca 2,0 gram In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met havengezicht decor, tekst + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Gouden oorstekers en hanger, 585/000, markiesvormig, deels wit- en deels geelgoud en bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Grootte hanger 17x5mm en oorstekers 13x3,5mm. totaal ca...
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Eierschaal porselein. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, met jade. Armband met brede rechthoekige schakels om en om één met jadesteen en een met een getrembleerde bewerking met soort meanderpatroon. Voorzien van bakslot. Mex...
Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 7 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen dekseldoos met draken decor. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 800/000, met granaat. Portugese oorstekers, rechthoekige brisures met daarop een florale versiering bezet met 2 markies geslepen granaten. lengte 17 mm. ca 3,3 gram. In goede st...