Hollandse wortelnoten vitrinekast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 180 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp met blauw glazuur en messing basement. Staart afgebroken. Afmeting: H 37 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met tuin/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,3 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met Familie Rose vogels in landschap/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Mooie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met fijne decoratie. Floraal/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeven diverse Chinees porseleinen deksels etc. Onder andere; blauw-wit en Familie Rose. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met perzik decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met prunus decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Indiase dansende boeddha van brons, met vier armen, staande op kind met serpent en lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
Picasso offset druk. 41/200. 21e Eeuw. Voorstelling naakte dames, kubistisch. Offset op papier. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.