Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,1 cm. In goede staat.
Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen bowlpot met zilver, 833/000. Bowlpot fraai versierd met geëtst decor, met een deksel voorzien van een zilveren knop met ribbewerking, voorzien van restauratie. De pot is geplaatst op een kr...
Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Zilveren cabaret, 84 zolotniks, 875/000, rechthoekig model met aculadevorm. In het midden voorzien van een florale gravure met in het midden een burcht. De cabaret heeft 2 wat gekrulde grepen. 22x14cm...
Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein met Sang de boeuf glazuur. Pijpvaas + gemberpot. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.