Vier oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilig kruizen. 19e - 20e Eeuw. 1x Hoorn. 2x Messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Antieke rieten mand met handgrepen. Voor baby? Circa 1900. Afmeting: 35 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster met voorstelling naar Rembrandt. Circa 1900. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek gereedschap. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Engelse scheepvaart schietlood met meetlint (Chesterman). Spatel met koper-inleg 1854, soeplepel, schep en sleef. Afmeting: 40 - 50 cm. In ...
Leren sigarenkoker met zilveren en zilveren vonkenvanger, 833/000. Leren koker met zilveren elementen voorzien van graveerwerk en monogram: PvL, 15x8,5x2,5cm. en een zilveren vonkenvanger voor op pijp...
Drie delen messing. Bestaande uit: Twee antieke Engelse verstelbare kaarskandelaren + één fotolijst in Jugendstil-stijl. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse messing gegraveerde tabaksdozen. Eén met riviergezicht en platbodems. Eén met religieus figuren/spreuk/kardinalen decor + annotatie 1745. Afmeting: 16 - 17,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren tazza door F.L. Vombach Offenback. A.M. Duitsland. Retour de Egypte. Afmeting: H 19 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gietijzeren tazza met kabouters. Door E.G. Zimmermann, Hanau. Nr. 12979. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie 2-delige goldplated schrijfset, 12 kt gold filled, gemerkt Cross, Classic century, met 3 balpoints, waarvan één 14 kt roller gold, 2 rollerballen en een potlood. Twee pennen hebben een opgesoldee...
Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.
Twee delen antiek koperwerk. 1x Haardscherm met schip. 1x Lectuurhouder uit de 50er-jaren, gegraveerd. Afmeting: 38 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eiken kapstok met vier tegels. Circa 1880. Afmeting: 90 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Antieke religieuze geëmailleerde messing plaquette in lijst. Circa 1910. Afmeting: H 14 x B 10 cm. In goede staat.
Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.
Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Drie miniatuur dames portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Neo Romaanse bronzen mis bel. Met annotatie 1365, echter later. Afmeting: 19 cm. In goede staat.