Oude Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Chaise longue van massief mahoniehout. Geschulpt model met blauwe bekleding. Afmeting: 118 x 202 x 68 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance rankenkast op kruisvoet. Notenhout. Circa 1890. Afmeting: 171 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten linnen kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Handgepolitoerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten neo renaissance kast met vier deuren, lades en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 191 x 160 x 80 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse speeltafel met florale marqueterie, pijlkoker + boog en vredesduiven. Met velours blad. Afmeting: 79 x 82 x 41 cm. / 79 x 82 x 82 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.
19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.
Antieke rood-gelakte Chinese hocker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.
Eikenhouten halspiegel in rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met Queen Anne poten en geschulpt blad. Circa 1920. Afmeting: 60 x 68 cm. In goede staat.
Oude/antieke stucwerk gipsen spiegel in rococo-stijl. Goudkleurige lijst. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In goede staat.
Facet geslepen halspiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 132 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.
Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel, Louis Philippe. circa 1870. Handgrepen later. Afmeting: 78 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse halve maantafel van eikenhout. Met floraal decor op blad + gebobbelde poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 69 x 34 cm. In goede staat.
Chinese plantentafel met marmeren blad en olifant koppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe bijzettafel. Met ovaal geschulpt blad. Circa 1870. Duitsland. Afmeting: 76 x 83 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire spiegel. Afmeting: H 90 x B 45 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse spiegel welke belijmd is met marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 135 x B 92 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse salontafel van eikenhout + notenhout. Henry Deux. Circa 1880. Afmeting: 56 x 112 x 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel. Circa 1880. Gestoffeerd + koper genageld. Afmeting: 111 x 69 x 65 cm. In goede staat.
Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Ovaal theekastje van mahoniehout met facet geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 78 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Italiaanse houten neo renaissance spiegel naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 x B 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ronde mahoniehouten eettafel met drie-spant poot. Biedermeier. Afmeting: H 73 x Ø 82 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme piedestal van notenhout. Afmeting: H 99 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Thonet stijl kapstok. Bugholz. Circa 1920. klein model zeldzaam Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten verstelbare bureau/armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 94 x 60 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhout gestoken wandconsole-tafel met marmeren blad. Louis Quinze stijl. Afmeting: 84 x 66 x 44 cm. In goede staat.
Jaren 30 vitrine-keukenkast met schappen. Wit gelakt. Afmeting: 160 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten keukentafel. Circa 1910. Afmeting: 76 x 99 x 125 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten bijzettafel, Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: H 88 x Ø 48 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Grote oude kamferkist met figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 101 x 52 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist met snapslot. Gerestaureerd. Afmeting: 72 x 59 x 120 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 78 x 125 x 101 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Engelse servies-opzetkast met lades. Eiken. Circa 1900. Afmeting: 126 x 40 x 185 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade en Queen Anne poten. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Bretonse eikenhouten hoek-hang-kast met ridder. Circa 1880. Afmeting: 77 x 38 x 24 cm. In goede staat.
Eén-deurs (brood)spinde met lade. Gemaakt van antieke houtdelen. Afmeting: 102 x 46 x 102 cm. In goede staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
Eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met facet geslepen spiegelglas. Circa 1880. Afmeting: H 150 x B 110 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken kamferkist met Chinese voorstelling van figuren/draak en pagodes. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten etagere meubel met lade en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 67 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 80 x 48 cm. In goed staat.
Hollandse wortelnoten theetafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met sledepoten en snijwerk. Afmeting: 59 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Wortelnoten commode in Queen Anne-stijl. Messing beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse eikenhout gestoken Gelderse dekenkist met zadeldeksel + geëboniseerd hout. Afmeting: 70 x 52 x 130 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe staande kapstok. Circa 1870. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 186 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Mooi binnenwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Franse buffetkast van eikenhout. Henry Deux. Met snijwerk, volle zuilen en facet geslepen glas. Afmeting: 245 x 130 x 53 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse vitrinekast van mahoniehout met brons. Eén zijkant glas mist. Afmeting: 146 x 62 x 35 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kapstok met koppen. Neo renaissance. Afmeting: 56 x 190 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III penantkast in notenhout. circa 1860. Afmeting: 100 x 44 x 100 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe eethoek met vier stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 115 x 83 cm/90 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize linnenpers. Circa 1800. Afmeting: 206 x 80 x 53 cm. In goede originele staat.
Brons-kleurige vroeg 19e eeuwse empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 106 x 59 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten historisme buffetkast met Jugendstil glas, snijwerk, volle zuilen, stieren- en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 224 x 130 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten historisme boekenkast met fruitranken en leeuwenkoppen. Met verstelbare schappen. Achter panelen van de deuren missen vier lades. Afmeting: 191 x 120 x 45 cm. In goede staat...
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Afmeting: 79 x 80 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ranken snijwerk+ sledepoten. Anno 1750. Afmeting: 68 x 129 x 60 cm. In goede staat.