18e Eeuws Duits Ilmenau porseleinen servies. Gemerkt Gotthelf Griener, 1788 - 1792. Bestaande uit: Elf kop en schotels, theepot, koffiepot, twee melkkannen, suikerpot en één kom. Minimale beschadiging...
Twee antieke Duitse kaarskandelaren van porselein. Gemerkt met kruis + H. Circa 1900. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse theebussen van porselein. Eén haarlijn + één deksel gelijmd. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.
Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Frans porseleinen empire theeservies met diverse beschilderingen en goud decor. Circa 1820. Bestaande uit: Twee theekannen, melkkan (chip voet), suikerpot, grote kom, twaalf schotels +...
Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde historisme terracotta wandborden met reliëf. Duitsland. Circa 1880. 1x Vergebliche muhe, W.S. + S. 9408. 1x Schwer ist die Kunst, W.S. + S. 9407. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede...
Grote antieke Zuid-Amerikaanse empire porseleinen kop en schotel met wapen/inheems figuur decor. Met tekst Para orcini de Casieli. Circa 1820. Met vergulding. Afmeting: H 11,5 x Ø 16 cm. In goede staa...
Duitse Plaue Schierholz porseleinen fruitschaal met rozen/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13,5 x 34 x 22 cm. In goede staat.
Vier delen Heerend porselein. 20e Eeuw. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Lot van dertien antieke randtegels met floraal decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 6,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse tegel met wapen Alckmaar (Alkmaar). Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
47 Stuks antieke Hollandse witte wandtegels (zgn. witjes). Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 30 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met bloem decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.
Lot van 58 stuks Jugendstil wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Lot van 60 stuks Hollandse tegels. Witjes. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 35 stuks Hollandse Fayence tegels met decor van terpdorpen et cetera, in dubbele cirkel. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.
Lot van 74 stuks neo renaissance tegels met floraal decor, in 4-pas. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 28 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.
22 Antieke Hollandse Fayence tegels met decor van Friese waterlandschappen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
40 Diverse Hollandse Fayence tegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws mangaan tegeltableau, met afbeelding van ruiter te paard. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Lot van 32 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met landschap decor en dubbele ring. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Lot van 43 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met decor van heilige. Mangaan-kleurig. Eind 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Lot van drieëndertig antieke polychrome Fayence granaatappel tegels. Naar 17e eeuws voorbeeld, echter rond 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In redelijk/goede...
43 Hollandse Fayence tegels. 19e Eeuw. Divers. Mangaan kleurig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
32 Hollandse Fayence tegels met terpdorpen in dubbele cirkel decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van drieëndertig mangaankleurige Fayence bloempot tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien antieke Fayence tegels. Divers. 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands 7-pas tegeltableau. De boekbinder. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands Fayence 4-pas tegeltableau. Paard voor stal. Oudere restauratie. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse Sevres dekselpot (theebus). Met goud/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen inktstel met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 22 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen wandapplique met fijn geschilderd romantisch decor van putti, bloemen en rocailles. Oudere restauratie, rocaille + been + bloemen beschadigd. Afmeting: 47 x 28 x ...
Twee delen 18e eeuws Delfts Fayence. 1x Grote schotel met chinoiserie decor, gelijmd. 1x Grote kom met floraal/figuur decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 35 - 27 cm. In redelijke staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen bokaalvazen met messing monturen en figuren/goud en landschap decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote Sevres-stijl porseleinen fruitschaal met bronzen montuur. Afmeting: 37 x 46 x 27 cm. In goede staat.
Drie-delige 18e eeuwse Delftse Fayence vazenset. Landschap/floraal/vogel decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Hollandse 19e eeuwse Delftse Fayence tabakspot. St. Vincent. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence kastvazen met chinoiserie capucine decor. Oudere restauratie. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse polychrome dekselpot met floraal/Hollandse leeuw decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot met opschrift PR: Aronis. Floraal/pauw decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Rechts middenrand gelijmd. Afmeting: Ø 33,7 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Hollands Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 - 41 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence houder met figuren in landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: 7 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence kan met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Makkumer polychrome fayence vazen met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Petrus Regout keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met dorp aan water decor. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Hectagonaal. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence stoof. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: 5 x 7 x 6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met figuren in landschap decor. Beschadiging + restauratie. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet, met messing monturen. Octagonaal. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse achtkantige Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Mogelijk huwelijk deksel + vaas. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met kasteel/jager/hert decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Eén vaas gelijmd + kleinere restauraties. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
Antieke Delftse tulpenvaas met landschap decor. Circa 1880. Gemerkt AK. Minimale glazuurschades. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen als lampenvoeten. Floraal decor. Bodemmerk lampetkan + AJvdp. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met floraal/figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met vissers in landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 16 - 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Eén voet gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse polychrome Fayence Albarello (apothekers)pot met annotatie 1763. Italië. Chip onderrand. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen chocolade-kan met bronzen montuur en houten handvat. Gelijmd. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.
Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse historisme baardman kruiken van aardewerk met tinnen deksels. Met bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Vier vroeg 19e eeuwse empire porseleinen kop en schotels. Onder andere Muiderpoort Amsterdam, gaaf. Twee florale kopjes, oortje/hengsel gelijmd. Eén kop en schotel met Italiaans landschap, goed. Eén s...
Vijf mooie vroeg 19e eeuwse porseleinen empire kratervazen. Twee sets van twee, plus losse vaas. Kleinere set één haarlijn. Goud slijtage. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid vroeg 19e eeuws empire servies. Wit met goud. Circa 1820. Bestaande uit: Negen schalen, drie tazza's, twee dekselterrines, twee grote schenkkannen, koffie + theepot, schotels, ontbijtborden...
Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Drie-delige antieke majolica vazen set met floraal decor. Circa 1900. Engeland + nummers. Eén oor van grote vaas gelijmd. Afmeting: H 28 - 42 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotels uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Capodimonte keramieken Reuge speeldoos met verguld messing. Sieradendoos. Speelt melodie Edelweiss. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse porseleinen borden met figuren/goud decor. Gemerkt prov. S + E, E.S. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence lampenvoet (knobbelvaas). Floraal decor + messing monturen. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke Hollandse polychrome platelen bloempot op zuil. Gouda Holland 352 5. Circa 1910. Bovenrand haarlijn bloempot. Bovenste gedeelte zuil haarscheuren. Afmeting: H 90 x Ø 30 cm. In redelij...
Grote 19e eeuwse porseleinen tegel in lijst met damesportret. Gesigneerd E. Eveldt 1879. Verso Ester d'Amfrevrille + familiewapen. Afmeting: H 66 x B 46 cm. In goede staat.
Zes delen divers Herend servies. 20e Eeuw. Floraal/goud decor. Rood/groen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Kaartspeelster met goud decor. Chip basement, verder in goede staat. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...
Antieke Delftse polychrome fayence kan met aap. 18e - 19e Eeuw. Gemerkt P.B. 2. Chip tuit. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke art deco Breetvelt Gouda-Zuid Holland platelen vaas. Letter A. Circa 1910 - 1920. Floraal abstract decor. Afmeting: H 54 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antiek, 18e eeuws, Duits porseleinen Meissen theeservies. Theekan gemerkt met Marcolini teken. Zes schotels, goed. Zes kopjes, goed. Suikerpot, minimale chip bloem. Melkkan, tuit gelijmd. Theekan, roo...